+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 8 nga 8 FillimiFillimi ... 345678
Temat nga 211 deri nė 212 prej 212

Forumi: Microsoft Windows

Tutoriale, guida, truke pėr sistemet operativė qė Microsoft ka publikuar. Do tė gjeni gjithashtu shumė video, tutoriale dhe programe nė shqip. Jo Linke Pirat apo Seriale

 1. Shto "My Computer" tek Vista Taskbar

  Hapur nga ReniX, 13-04-2008 05:12 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,646
  13-04-2008, 05:12 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Si ta bejme kartelen ne forment e nje harddisku

  Hapur nga ReniX, 13-04-2008 04:49 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,782
  13-04-2008, 04:49 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 8 nga 8 FillimiFillimi ... 345678

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.