+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 8 123456 ... I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 211

Forumi: Microsoft Windows

Tutoriale, guida, truke pėr sistemet operativė qė Microsoft ka publikuar. Do tė gjeni gjithashtu shumė video, tutoriale dhe programe nė shqip. Jo Linke Pirat apo Seriale

 1. Windows xp sp3

  Hapur nga nigji, 05-07-2016 07:37 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,159
  15-07-2016, 01:44 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Smile Microsoft: Windows 10 nė 300 milionė pajisje!

  Hapur nga vaaldr1n, 06-05-2016 11:20 PM
  kompjuter, microsoft, sisteme operative, windows, windows 10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,229
  06-05-2016, 11:20 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Smile Windows 95 mbush 20 vjet!

  Hapur nga vaaldr1n, 24-08-2015 06:14 PM
  kompjuter, microsoft, operative, pervjetor, sisteme, teknologji, windows, windows 95
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,649
  01-09-2015, 04:40 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,408
  19-08-2015, 05:13 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Smile Windows 10 - Versioni Final kėtė verė

  Hapur nga vaaldr1n, 18-03-2015 11:42 AM
  kompjuter, microsoft, operative, sisteme, windows, windows 10
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,829
  18-03-2015, 03:17 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,773
  03-03-2015, 06:37 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Programe Tani mund tė shkarkoni Windows 7 falas!

  Hapur nga vaaldr1n, 27-02-2015 02:46 PM
  falas, iso, microsoft, shkarko, web, windows, windows 7
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,906
  02-03-2015, 01:00 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,901
  22-02-2015, 04:49 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Programe Ky ėshtė Windows 10! Foto

  Hapur nga vaaldr1n, 21-01-2015 08:59 PM
  foto, microsoft, operativ, sistem, windows, windows 10
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,801
  23-01-2015, 09:57 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,889
  23-01-2015, 03:00 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Smile Windows 10 do tė vijė falas!

  Hapur nga vaaldr1n, 21-01-2015 10:41 PM
  falas, microsoft, operative, programe, sisteme, upgrade, windows, windows 10
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,715
  22-01-2015, 05:49 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Smile Windows 8.1 Build 9477 x64

  Hapur nga vaaldr1n, 22-08-2013 02:40 PM
  falas, microsoft, rtm, shkarko, windows, windows 8.1
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,883
  19-01-2015, 03:12 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Programe Shkarko Windows 10 Technical Preview

  Hapur nga vaaldr1n, 01-10-2014 06:35 PM
  2 Faqe
  1 2
  falas, kompjuter, microsoft, operative, preview, programe, shkarko, technical, windows, windows 10
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 6,029
  17-12-2014, 06:07 AM Shko tek postimi i fundit
 10. Djallėzore Megjithatė, Windows 10 nuk do tė jetė falas!

  Hapur nga vaaldr1n, 10-12-2014 09:22 PM
  microsoft, operative, sisteme, windows, windows 10
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,270
  13-12-2014, 03:27 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Foto Ia si duket Cortana nė Windows 10 (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 10-12-2014 08:50 PM
  assistent, cortana, microsoft, virtual, windows, windows 10
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,583
  12-12-2014, 08:18 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,739
  23-11-2014, 01:06 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,863
  20-11-2014, 04:13 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Windows XP SP2

  Hapur nga lirigert, 05-10-2014 07:05 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,536
  19-10-2014, 09:41 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,490
  05-10-2014, 07:05 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Programe Windows 9 do te prezantohet me 30 Shtator

  Hapur nga ReniX, 22-08-2014 02:28 PM
  download windows, free windows, windows 9
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 3,407
  01-10-2014, 09:47 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Programe Gjithēka rreth Windows 9 (foto/video)

  Hapur nga vaaldr1n, 14-09-2014 10:00 AM
  kompjuter, microsoft, operativ, programe, sistem, windows, windows 9
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,869
  16-09-2014, 08:34 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Programe 1500 Aplicacione eliminohen nga Windows Store

  Hapur nga ReniX, 28-08-2014 09:21 AM
  programe falas, programe windows, windows store
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,743
  28-08-2014, 09:29 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 4,136
  26-07-2014, 11:11 AM Shko tek postimi i fundit
 16. Ide Windows 8.1 update 2 tė vijė mė 12 Gusht?

  Hapur nga vaaldr1n, 21-07-2014 08:40 AM
  microsoft, operative, sisteme, windows, windows 8.1 update 2
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,999
  21-07-2014, 08:40 AM Shko tek postimi i fundit
 17. Programe Shkarko Falas dhe Instalo Windows 8.1

  Hapur nga ReniX, 16-10-2013 09:55 PM
  2 Faqe
  1 2
  download windows, guida shqip, programe falas, windows 8
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 7,889
  12-02-2014, 05:49 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Bota Instalo Driverat ne Windows 7 pa program

  Hapur nga LittleHack, 07-04-2013 08:53 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,170
  18-08-2013, 11:02 AM Shko tek postimi i fundit
 19. Programe Microsoft Office 2010 - E RE!

  Hapur nga ReniX, 11-06-2009 07:28 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,777
  06-06-2013, 09:00 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,074
  04-06-2013, 02:33 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Smile Microsoft: Windows 8.1 do tė jetė falas

  Hapur nga vaaldr1n, 14-05-2013 04:26 PM
  falas, microsoft, update, windows, windows 8.1
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,039
  16-05-2013, 09:13 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 8 123456 ... I funditI fundit

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.