+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 8 123456 ... I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 211

Forumi: Microsoft Windows

Tutoriale, guida, truke pėr sistemet operativė qė Microsoft ka publikuar. Do tė gjeni gjithashtu shumė video, tutoriale dhe programe nė shqip. Jo Linke Pirat apo Seriale

 1. Windows xp sp3

  Hapur nga nigji, 05-07-2016 07:37 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,020
  15-07-2016, 01:44 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Smile Microsoft: Windows 10 nė 300 milionė pajisje!

  Hapur nga vaaldr1n, 06-05-2016 11:20 PM
  kompjuter, microsoft, sisteme operative, windows, windows 10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,212
  06-05-2016, 11:20 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Smile Windows 95 mbush 20 vjet!

  Hapur nga vaaldr1n, 24-08-2015 06:14 PM
  kompjuter, microsoft, operative, pervjetor, sisteme, teknologji, windows, windows 95
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,635
  01-09-2015, 04:40 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,383
  19-08-2015, 05:13 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Smile Windows 10 - Versioni Final kėtė verė

  Hapur nga vaaldr1n, 18-03-2015 11:42 AM
  kompjuter, microsoft, operative, sisteme, windows, windows 10
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,823
  18-03-2015, 03:17 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,764
  03-03-2015, 06:37 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Programe Tani mund tė shkarkoni Windows 7 falas!

  Hapur nga vaaldr1n, 27-02-2015 02:46 PM
  falas, iso, microsoft, shkarko, web, windows, windows 7
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,872
  02-03-2015, 01:00 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,895
  22-02-2015, 04:49 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Programe Ky ėshtė Windows 10! Foto

  Hapur nga vaaldr1n, 21-01-2015 08:59 PM
  foto, microsoft, operativ, sistem, windows, windows 10
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,790
  23-01-2015, 09:57 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,878
  23-01-2015, 03:00 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Smile Windows 10 do tė vijė falas!

  Hapur nga vaaldr1n, 21-01-2015 10:41 PM
  falas, microsoft, operative, programe, sisteme, upgrade, windows, windows 10
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,707
  22-01-2015, 05:49 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Smile Windows 8.1 Build 9477 x64

  Hapur nga vaaldr1n, 22-08-2013 02:40 PM
  falas, microsoft, rtm, shkarko, windows, windows 8.1
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,878
  19-01-2015, 03:12 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Programe Shkarko Windows 10 Technical Preview

  Hapur nga vaaldr1n, 01-10-2014 06:35 PM
  2 Faqe
  1 2
  falas, kompjuter, microsoft, operative, preview, programe, shkarko, technical, windows, windows 10
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 5,953
  17-12-2014, 06:07 AM Shko tek postimi i fundit
 10. Djallėzore Megjithatė, Windows 10 nuk do tė jetė falas!

  Hapur nga vaaldr1n, 10-12-2014 09:22 PM
  microsoft, operative, sisteme, windows, windows 10
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,254
  13-12-2014, 03:27 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Foto Ia si duket Cortana nė Windows 10 (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 10-12-2014 08:50 PM
  assistent, cortana, microsoft, virtual, windows, windows 10
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,577
  12-12-2014, 08:18 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,734
  23-11-2014, 01:06 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,860
  20-11-2014, 04:13 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Windows XP SP2

  Hapur nga lirigert, 05-10-2014 07:05 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,522
  19-10-2014, 09:41 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,488
  05-10-2014, 07:05 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Programe Windows 9 do te prezantohet me 30 Shtator

  Hapur nga ReniX, 22-08-2014 02:28 PM
  download windows, free windows, windows 9
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 3,376
  01-10-2014, 09:47 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Programe Gjithēka rreth Windows 9 (foto/video)

  Hapur nga vaaldr1n, 14-09-2014 10:00 AM
  kompjuter, microsoft, operativ, programe, sistem, windows, windows 9
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,859
  16-09-2014, 08:34 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Programe 1500 Aplicacione eliminohen nga Windows Store

  Hapur nga ReniX, 28-08-2014 09:21 AM
  programe falas, programe windows, windows store
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,735
  28-08-2014, 09:29 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 4,065
  26-07-2014, 11:11 AM Shko tek postimi i fundit
 16. Ide Windows 8.1 update 2 tė vijė mė 12 Gusht?

  Hapur nga vaaldr1n, 21-07-2014 08:40 AM
  microsoft, operative, sisteme, windows, windows 8.1 update 2
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,997
  21-07-2014, 08:40 AM Shko tek postimi i fundit
 17. Programe Shkarko Falas dhe Instalo Windows 8.1

  Hapur nga ReniX, 16-10-2013 09:55 PM
  2 Faqe
  1 2
  download windows, guida shqip, programe falas, windows 8
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 7,794
  12-02-2014, 05:49 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Bota Instalo Driverat ne Windows 7 pa program

  Hapur nga LittleHack, 07-04-2013 08:53 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,164
  18-08-2013, 11:02 AM Shko tek postimi i fundit
 19. Programe Microsoft Office 2010 - E RE!

  Hapur nga ReniX, 11-06-2009 07:28 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,756
  06-06-2013, 09:00 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,063
  04-06-2013, 02:33 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Smile Microsoft: Windows 8.1 do tė jetė falas

  Hapur nga vaaldr1n, 14-05-2013 04:26 PM
  falas, microsoft, update, windows, windows 8.1
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,037
  16-05-2013, 09:13 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 8 123456 ... I funditI fundit

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.