• olsii

  There is no available content written by olsii
 • Temat e Fundit

  vaaldr1n

  WhatsApp sė shpejti nuk do tė funksionojė nė kėta Smartphone

  Autori i Temės : vaaldr1n  Aplikacioni pėr shkėmbime mesazhesh, audio dhe video biseda, WhatsApp ka pėrditėsuar listėn e telefonave tė menēur nė tė cilėt nuk do tė

  Postimi Fundit Nga: vaaldr1n 19-06-2018, 11:41 AM Shko tek postimi i fundit
 • Postimet e Fundit

 • Temat e Populluara

 • Sondazhe

  Une kam... (Vota: 8)

  1. Windows 10 (Vota: 6)

  2. Windows 7 (Vota: 5)

  3. Windows Vista (Vota: 0)

  4. Windows XP (Vota: 0)

  5. Mac OS X (Vota: 1)

  6. Linux (Vota: 1)

 • Hyrjet ne Blog

 • Komentet e Fundit

 • Sponsor