• ingal

  There is no available content written by ingal
 • Temat e Fundit

  Leli2016

  Iphone 4 nuk mund te shkarkoj asi gjo?

  Autori i Temės : Leli2016

  Psh.kam shum nevoj per ekspertin e telefonave ose te atyre qe kan pas ket problem..kam nje iPhone 4 ,kam hap llogari te re icloud dhe App Store.mirrpo

  Postimi Fundit Nga: vaaldr1n 22-04-2019, 03:55 PM Shko tek postimi i fundit
 • Postimet e Fundit

 • Temat e Populluara

 • Sondazhe

 • Komentet e Fundit

 • Sponsor