• Temat e Fundit

  rihatakud

  Prezantim

  Autori i Temės : rihatakud

  Tė nderuar miq!
  Jam Tahiri.Kam punuar si mėsues,tani jam nė pension.Mė pėlqen informatika si dhe bota satelitore.Po futem nė forum qė tė mėsoj

  Postimi Fundit Nga: labja Dje, 07:08 PM Shko tek postimi i fundit
  vaaldr1n

  SHQIPTARIA (sarkazem)

  Autori i Temės : vaaldr1n

  Shqiptaria

  A do trima dhe sejmene
  Kapardisur kudo vene
  Gjume naten te mos flene
  Per tre Mirditas bej bene.

  Postimi Fundit Nga: vaaldr1n 23-11-2015, 06:22 PM Shko tek postimi i fundit
  vaaldr1n

  Kur Shqipėria prodhonte raketa pėr aeroplanėt Mig-21

  Autori i Temės : vaaldr1n  Flet inxhinieri Dilaver Dautaj pėr aventurėn nė Kombinatin Ushtarak tė Poliēanit.
  Mark Brunga


  Nė fillim tė viteve

  Postimi Fundit Nga: vaaldr1n 22-11-2015, 01:56 AM Shko tek postimi i fundit
 • Postimet e Fundit

 • Temat e Populluara

 • Sondazhe

 • Komentet e Fundit

 • Sponsor

     
     
 • Twitter & Facebook