• Alb-Angel

  There is no available content written by Alb-Angel
 • Temat e Fundit

  rihatakud

  Prezantim

  Autori i Temės : rihatakud

  Tė nderuar miq!
  Jam Tahiri.Kam punuar si mėsues,tani jam nė pension.Mė pėlqen informatika si dhe bota satelitore.Po futem nė forum qė tė mėsoj

  Postimi Fundit Nga: labja Dje, 07:08 PM Shko tek postimi i fundit
  vaaldr1n

  SHQIPTARIA (sarkazem)

  Autori i Temės : vaaldr1n

  Shqiptaria

  A do trima dhe sejmene
  Kapardisur kudo vene
  Gjume naten te mos flene
  Per tre Mirditas bej bene.

  Postimi Fundit Nga: vaaldr1n 23-11-2015, 06:22 PM Shko tek postimi i fundit
  vaaldr1n

  Kur Shqipėria prodhonte raketa pėr aeroplanėt Mig-21

  Autori i Temės : vaaldr1n  Flet inxhinieri Dilaver Dautaj pėr aventurėn nė Kombinatin Ushtarak tė Poliēanit.
  Mark Brunga


  Nė fillim tė viteve

  Postimi Fundit Nga: vaaldr1n 22-11-2015, 01:56 AM Shko tek postimi i fundit
 • Postimet e Fundit

  labja

  I fundit qe poston fiton

  Autori i Temės : labja

  fitova :bubu:

  Postimi Fundit Nga: abdullah92 Dje, 07:40 PM Shko tek postimi i fundit
  ReniX

  Pyete te Pergjigjet - nr2

  Autori i Temės : ReniX

  Tema me pyetje dhe pergjigje nga anetaret e forumit vazhdon ne kete diskutim te ri. Argetim te kendshem dhe permbajuni temes :)

  Postimi Fundit Nga: labja Dje, 07:11 PM Shko tek postimi i fundit
  rihatakud

  Prezantim

  Autori i Temės : rihatakud

  Tė nderuar miq! Jam Tahiri.Kam punuar si mėsues,tani jam nė pension.Mė pėlqen informatika si dhe bota satelitore.Po futem nė forum qė tė mėsoj prej...

  Postimi Fundit Nga: labja Dje, 07:08 PM Shko tek postimi i fundit
  albanianboy

  Mė ka marr malli...!

  Autori i Temės : albanianboy

  Tė gjithve na merr malli pėr dikėnd apo pėr disa momente tė bukura qė jeta na i dhuron! e pra le ti kujtojm ato duke i shkruar e duke u lehtėsuar...

  Postimi Fundit Nga: labja Dje, 07:07 PM Shko tek postimi i fundit
  labja

  Pershendetje :D

  Autori i Temės : labja

  Pershendetje :ciao: Une jam Marinela...jam nga vlora ndaj dhe kam zgjedhur nofken "labja" kam nja 1 jave qe e frekuentoj forumin tuaj , dhe me ka...

  Postimi Fundit Nga: labja Dje, 07:05 PM Shko tek postimi i fundit
 • Temat e Populluara

  labja

  I fundit qe poston fiton

  Autori i Temės : labja

  fitova :bubu:

  Postimi Fundit Nga: abdullah92 Dje, 07:40 PM Shko tek postimi i fundit
  EMAUS

  A e gjeni dot se cfare eshte kjo ne foto?

  Autori i Temės : EMAUS

  A e gjeni dot se cfare eshte kjo qe eshte ne kembe pas kesaj vajzes????

  Postimi Fundit Nga: labja Dje, 07:00 PM Shko tek postimi i fundit
  Kliton

  Loje As Po..As Jo..

  Autori i Temės : Kliton

  Ju do te beni nje pytje personit tjeter i cili nuk ka te drejte te pergjigjet As po..As Jo.. P.Sh a)A ju pelqen Lirenti.com? b)Me pelqen...

  Postimi Fundit Nga: labja Dje, 07:01 PM Shko tek postimi i fundit
  labja

  Kete apo Ate ?

  Autori i Temės : labja

  plazh apo piknik ?

  Postimi Fundit Nga: labja Dje, 07:02 PM Shko tek postimi i fundit
  ReniX

  Pyete te Pergjigjet - nr2

  Autori i Temės : ReniX

  Tema me pyetje dhe pergjigje nga anetaret e forumit vazhdon ne kete diskutim te ri. Argetim te kendshem dhe permbajuni temes :)

  Postimi Fundit Nga: labja Dje, 07:11 PM Shko tek postimi i fundit
 • Sondazhe

 • Komentet e Fundit

 • Sponsor

     
     
 • Twitter & Facebook