• Altin111

  There is no available content written by Altin111
 • Temat e Fundit

  vaaldr1n

  Ku ka tė drejtė "krimineli" Albin Kurti?

  Autori i Temės : vaaldr1n  nga Artan Fuga

  Ditėn e Pavarėsisė, nė Kosovė, arrestohet deputeti Albin Kurti. E mo mirė, edhe ajo njė ditė si tė gjitha

  Postimi Fundit Nga: vaaldr1n Sot, 08:16 PM Shko tek postimi i fundit
  rihatakud

  Prezantim

  Autori i Temės : rihatakud

  Tė nderuar miq!
  Jam Tahiri.Kam punuar si mėsues,tani jam nė pension.Mė pėlqen informatika si dhe bota satelitore.Po futem nė forum qė tė mėsoj

  Postimi Fundit Nga: labja 24-11-2015, 07:08 PM Shko tek postimi i fundit
 • Postimet e Fundit

  ReniX

  Di te bej kete ... por sdi te bej ate....

  Autori i Temės : ReniX

  Kujt i pelqen kjo loja me ēfare dini te beni dhe ēfare jo :D :P ! Pershembull nje anetar do pyesi nese dini te beni diēka (nese dini te skuqni...

  Postimi Fundit Nga: labja Sot, 09:22 PM Shko tek postimi i fundit
  labja

  Ta mban apo s'ta mban......

  Autori i Temės : labja

  ta mban apo sta mban te notosh VETEM ne thellesi ?

  Postimi Fundit Nga: labja Sot, 09:20 PM Shko tek postimi i fundit
  vaaldr1n

  Ateizmi si formė e re e besimit

  Autori i Temės : vaaldr1n

  Ka shumė mėnyra me tė cilat njerėzit ia mėsyjnė ateizmit. Shumė prej tyre fillojnė nė kohėn e adoleshencės pas njė fėmijėrie tė kaluar nė kishė. Disa...

  Postimi Fundit Nga: labja Sot, 09:16 PM Shko tek postimi i fundit
  labja

  Pershendetje :D

  Autori i Temės : labja

  Pershendetje :ciao: Une jam Marinela...jam nga vlora ndaj dhe kam zgjedhur nofken "labja" kam nja 1 jave qe e frekuentoj forumin tuaj , dhe me ka...

  Postimi Fundit Nga: labja Sot, 09:03 PM Shko tek postimi i fundit
  labja

  I fundit qe poston fiton

  Autori i Temės : labja

  fitova :bubu:

  Postimi Fundit Nga: labja Sot, 09:02 PM Shko tek postimi i fundit
 • Temat e Populluara

  labja

  I fundit qe poston fiton

  Autori i Temės : labja

  fitova :bubu:

  Postimi Fundit Nga: labja Sot, 09:02 PM Shko tek postimi i fundit
  Alb-Angel

  Cfare po mendoni ne keto momente!!??

  Autori i Temės : Alb-Angel

  Cfare po mendoni ne keto momente???? Vazhdoni me radhe!! :)

  Postimi Fundit Nga: agusto Sot, 07:35 PM Shko tek postimi i fundit
  labja

  Ta mban apo s'ta mban......

  Autori i Temės : labja

  ta mban apo sta mban te notosh VETEM ne thellesi ?

  Postimi Fundit Nga: labja Sot, 09:20 PM Shko tek postimi i fundit
  ReniX

  Di te bej kete ... por sdi te bej ate....

  Autori i Temės : ReniX

  Kujt i pelqen kjo loja me ēfare dini te beni dhe ēfare jo :D :P ! Pershembull nje anetar do pyesi nese dini te beni diēka (nese dini te skuqni...

  Postimi Fundit Nga: labja Sot, 09:22 PM Shko tek postimi i fundit
  labja

  Pershendetje :D

  Autori i Temės : labja

  Pershendetje :ciao: Une jam Marinela...jam nga vlora ndaj dhe kam zgjedhur nofken "labja" kam nja 1 jave qe e frekuentoj forumin tuaj , dhe me ka...

  Postimi Fundit Nga: labja Sot, 09:03 PM Shko tek postimi i fundit
 • Sondazhe

 • Komentet e Fundit

 • Sponsor

     
     
 • Twitter & Facebook