• Temat e Fundit

  nigji

  Nje ndihme ne HP ....

  Autori i Temės : nigji

  Pershendetje te gjithve!
  Ndihma juaj me duhet :
  Kam nje kompjuter me windows 7, (hp pro slimline), me eshte djegur freskuesja dhe ja kam

  Postimi Fundit Nga: nigji Dje, 08:56 PM Shko tek postimi i fundit
  vaaldr1n

  Pėrgjimi online, ja ēfarė duhet tė dimė pėr IP-Adresėn

  Autori i Temės : vaaldr1n  Ēdo kompjuter ka njė adresė unike, pėrmes sė cilės mund tė zbulohen informacione private, si vendndodhja dhe aktivitetet qė kryen online

  Postimi Fundit Nga: vaaldr1n 27-07-2015, 02:21 PM Shko tek postimi i fundit
 • Postimet e Fundit

 • Temat e Populluara

 • Sondazhe

 • Komentet e Fundit

 • Sponsor

     
     
 • Twitter & Facebook