• nigji

  There is no available content written by nigji
 • Temat e Fundit

  ingal

  Solus 4.0 Fortitude

  Autori i Temės : ingal  Solus OS ėshtė njė sistem operativ Linuks i tipit Rolling Release.
  Ky sistem ėshtė i pavarur dhe i ndėrtuar nga themelet. Zhvilluesit

  Postimi Fundit Nga: ingal Dje, 07:44 PM Shko tek postimi i fundit
  vaaldr1n

  Mozilla lanēon rivalin e WeTransfer — Firefox Send

  Autori i Temės : vaaldr1n  Firefox Send ėshtė i disponueshėm tani nga ēdo shfletues. Ju mund tė dėrgoni deri nė 1GB ndėrsa shkon deri nė 2.5GB.

  Firefox

  Postimi Fundit Nga: vaaldr1n 13-03-2019, 02:27 PM Shko tek postimi i fundit
 • Postimet e Fundit

 • Temat e Populluara

 • Sondazhe

 • Komentet e Fundit

 • Sponsor