• Temat e Fundit

  fredpt

  order zithromax over the counter

  Autori i Temės : fredpt

  comment7: What works could be the action - action sequences were deliver us a few of the most absurdly excessive and strongly created by Lin and his staff.

  Postimi Fundit Nga: fredpt Sot, 07:22 AM Shko tek postimi i fundit
  vaaldr1n

  Edhe Apple me rrjet social sė shpejti?

  Autori i Temės : vaaldr1n
  Thashethemet e fundit qė po qarkullojnė nėpėr blogjet teknologjke kėtė javė kanė spekuluar se Apple ėshtė duke punuar nė zhvillimin

  Postimi Fundit Nga: vaaldr1n Sot, 12:26 AM Shko tek postimi i fundit
  vaaldr1n

  BT dhe Nokia nisin kėrkimet pėr brezin e ri tė internetit 5G

  Autori i Temės : vaaldr1n
  Dy gjigantėt e teknologjisė BT dhe Nokia kanė nėnshkruar marrėveshje bashkėpunimi pėr nisjen e hulumtimeve pėr zhvillimin dhe

  Postimi Fundit Nga: vaaldr1n Sot, 12:23 AM Shko tek postimi i fundit
 • Postimet e Fundit

  Erinaa

  Vjen nje moment dhe ...

  Autori i Temės : Erinaa

  Vjen nje moment,dhe qetesohemi,..presim dhe kalisim durimin,..ca i lem ta kalojn ca si degjojme,..ca shprehje i fshijme ca i ripertrijme..:(

  Postimi Fundit Nga: fredpt Sot, 07:49 AM Shko tek postimi i fundit
  ReniX

  Je gati per 99 pyetje?

  Autori i Temės : ReniX

  1-Je gati per 99 pyetje? 2- Ishte lidhja juaj e fundit nje gabim? 3- Te mungon lidhja e fundit? 4- Cili ishte personi i fundit te cilit i the ''Te...

  Postimi Fundit Nga: fredpt Sot, 07:46 AM Shko tek postimi i fundit
  ReniX

  Cili eshte problemi kryesor i Rinise Shqiptare

  Autori i Temės : ReniX

  Kush nga ju kohet e fundit, kur ka qene nje grup shokesh ka luajtur me letra?? Mund te them se jane te paket! Gjithesesi ky diskutim nuk i referohet...

  Postimi Fundit Nga: fredpt Sot, 07:45 AM Shko tek postimi i fundit
  ReniX

  Foto ēiftesh - Dashuria ne Foto!

  Autori i Temės : ReniX

  Dashuria ne e shprehur ne Foto! Duke pare se neser eshte Shen Valentini, ja nje permbledhje me ēifte te famshem! Me pas ēdokush mund te publikoj...

  Postimi Fundit Nga: fredpt Sot, 07:44 AM Shko tek postimi i fundit
  ulkina

  Sa xheloz/e jeni ?

  Autori i Temės : ulkina

  Jeni shume xheloz/e per te dashurin/dashuren apo qoft edhe per ate qe pelqeni ? Une ne fakte jam xheloze per dike qe pelqej por nuk e shpreh dhe nuk...

  Postimi Fundit Nga: fredpt Sot, 07:43 AM Shko tek postimi i fundit
 • Temat e Populluara

  ReniX

  Foto ēiftesh - Dashuria ne Foto!

  Autori i Temės : ReniX

  Dashuria ne e shprehur ne Foto! Duke pare se neser eshte Shen Valentini, ja nje permbledhje me ēifte te famshem! Me pas ēdokush mund te publikoj...

  Postimi Fundit Nga: fredpt Sot, 07:44 AM Shko tek postimi i fundit
  ReniX

  Je gati per 99 pyetje?

  Autori i Temės : ReniX

  1-Je gati per 99 pyetje? 2- Ishte lidhja juaj e fundit nje gabim? 3- Te mungon lidhja e fundit? 4- Cili ishte personi i fundit te cilit i the ''Te...

  Postimi Fundit Nga: fredpt Sot, 07:46 AM Shko tek postimi i fundit
  Enkelejda_24

  Cili eshte Statusi i juaj per momentin ne Dashuri

  Autori i Temės : Enkelejda_24

  Cili eshte Statusi i juaj per momentin ne Dashuri........ :?: PA TE DASHUR ME NJE TE DASHUR ME SHUME SE 1 TE DASHUR

  Postimi Fundit Nga: fredpt Sot, 07:30 AM Shko tek postimi i fundit
  Erinaa

  Vjen nje moment dhe ...

  Autori i Temės : Erinaa

  Vjen nje moment,dhe qetesohemi,..presim dhe kalisim durimin,..ca i lem ta kalojn ca si degjojme,..ca shprehje i fshijme ca i ripertrijme..:(

  Postimi Fundit Nga: fredpt Sot, 07:49 AM Shko tek postimi i fundit
  ulkina

  Sa xheloz/e jeni ?

  Autori i Temės : ulkina

  Jeni shume xheloz/e per te dashurin/dashuren apo qoft edhe per ate qe pelqeni ? Une ne fakte jam xheloze per dike qe pelqej por nuk e shpreh dhe nuk...

  Postimi Fundit Nga: fredpt Sot, 07:43 AM Shko tek postimi i fundit
 • Sondazhe

  si e kaloni kohen e lire (Vota: 13)

  1. lexoj (Vota: 2)

  2. punoj (Vota: 0)

  3. jam ne lirenti.com (Vota: 6)

  4. tjeter (Vota: 5)

 • Hyrjet ne Blog

 • Komentet e Fundit

 • Sponsor

     
     
 • Twitter & Facebook