• Temat e Fundit

  aliu

  pamvarsia e gjyqsorit ne SHQIPERI

  Autori i Temės : aliu

  kohet e fundit po degjojme shume gjera persa i perket sistemit te drejtesise ,qe gjoja duhet te jetei pamvarur ,jo kld jo ky e jo ky nuk po mar vesh se

  Postimi Fundit Nga: aliu 11-07-2014, 08:04 PM Shko tek postimi i fundit
  Auroraa

  ...Heshtur....

  Autori i Temės : Auroraa

  Disa gjera asnjehere nuk kam per ti spjeguar,kuptuar,arsyeturar…jo se nuk mundem…asnjehere nuk me ka munguar aftesia…por sepse me mungon

  Postimi Fundit Nga: Auroraa 10-07-2014, 10:29 PM Shko tek postimi i fundit
  nigji

  Nje ndihme ne clone HD

  Autori i Temės : nigji

  Nqs i beje clone hardiskut te kompjuterit ne nje HD te ri, kur te vendos HD e ri do hapen te gjitha programet edhe ato me licens.
  Faleminderit

  Postimi Fundit Nga: nigji 10-07-2014, 08:39 AM Shko tek postimi i fundit
  Ball Up

  Hai

  Autori i Temės : Ball Up

  Kosh mendoni se do te fitoj #world cup !

  Postimi Fundit Nga: Ball Up 09-07-2014, 06:08 PM Shko tek postimi i fundit
  Ball Up

  Pershendetje

  Autori i Temės : Ball Up

  une jam Jetmiri jam 16 vjeqar nga gjakova shpresojm te kalojm mir se bashku me pelqen streetball

  Postimi Fundit Nga: Ball Up 09-07-2014, 01:41 AM Shko tek postimi i fundit
 • Postimet e Fundit

  ReniX

  Kenga qe je duke degjuar ne keto momente

  Autori i Temės : ReniX

  Ēfare jeni duke degjuar ne keto momente??? Ndaje mundesisht duke shkruajtur Kengerin - Titullin dhe me nje video me te gjithe anetaret e faqes. ...

  Postimi Fundit Nga: Arjol Dje, 07:37 PM Shko tek postimi i fundit
  Enkelejda_24

  Thenia e Dites ???

  Autori i Temės : Enkelejda_24

  Qejfi i hasmit eshte kur te sheh me fytyre te parruar dhe kepuce te pallustruara!!!:)

  Postimi Fundit Nga: Arjol Dje, 06:31 PM Shko tek postimi i fundit
  Arjol

  Tema e Arjolit

  Autori i Temės : Arjol

  Ok pra, kush ka gje kundra meje, do te zihet :P apo te debatoj shkruani ketu :)

  Postimi Fundit Nga: Arjol Dje, 06:25 PM Shko tek postimi i fundit
 • Temat e Populluara

  ReniX

  Kenga qe je duke degjuar ne keto momente

  Autori i Temės : ReniX

  Ēfare jeni duke degjuar ne keto momente??? Ndaje mundesisht duke shkruajtur Kengerin - Titullin dhe me nje video me te gjithe anetaret e faqes. ...

  Postimi Fundit Nga: Arjol Dje, 07:37 PM Shko tek postimi i fundit
  Enkelejda_24

  Thenia e Dites ???

  Autori i Temės : Enkelejda_24

  Qejfi i hasmit eshte kur te sheh me fytyre te parruar dhe kepuce te pallustruara!!!:)

  Postimi Fundit Nga: Arjol Dje, 06:31 PM Shko tek postimi i fundit
  Arjol

  Tema e Arjolit

  Autori i Temės : Arjol

  Ok pra, kush ka gje kundra meje, do te zihet :P apo te debatoj shkruani ketu :)

  Postimi Fundit Nga: Arjol Dje, 06:25 PM Shko tek postimi i fundit
 • Sondazhe

  Besoni se ekziston ferri (degjoni video me zera nga Ferri) ? (Vota: 21)

  1. Po (Votes: 12)

  2. Jo (Votes: 5)

  3. Ndoshta (Votes: 4)

 • Komentet e Fundit

 • Sponsor

     
     
 • Twitter & Facebook

Bashkohuni dhe Ju kėtij komuniteti entuziast dhe argėtues. Krijo njė Llogari Falas