• ENGJELLUSHJA

  There is no available content written by ENGJELLUSHJA
 • Temat e Fundit

  EL1T3 PR0GRAMM3R

  Pershendetje antare

  Autori i Temės : EL1T3 PR0GRAMM3R

  Mire se ju gjeta. Sic mund ta shihni, jam nje anetar i ri. Une jam 15 vjec. Jam i apasionuar pas shkencave kompjuterik dhe i studioj ne shkolle. Me pelqen

  Postimi Fundit Nga: alfa1993 Dje, 06:39 PM Shko tek postimi i fundit
  dhime

  Si mnd te rikuperoj adresen time te e-mail

  Autori i Temės : dhime

  [PHP]Ju lutem me ndihmoni per menyren e rihapjes se nje adrese e-mail.Per shkak se pas hyrjes disa here me pasword si duket me ndonje gabim adresa u mbyll

  Postimi Fundit Nga: Kliton 25-05-2015, 07:07 PM Shko tek postimi i fundit
  vaaldr1n

  Koncepti i ri i BWM CSL Hommage 3.0 (foto)

  Autori i Temės : vaaldr1n

  BWM ka prezantuar nje koncept te ri te makines CSL Hommage 3.0, i cili eshte nje perzierje e modelit i8 dhe coupé-se klasike te vitit 1970. Per sa i perket

  Postimi Fundit Nga: alfa1993 24-05-2015, 10:16 PM Shko tek postimi i fundit
 • Postimet e Fundit

  Gentian A Ziu

  Pershendetje

  Autori i Temės : Gentian A Ziu

  Pershendetje quhem Genti jam 19 vjec aktualisht studioj ne Harry Fultz dega elektronik.Mire se ju gjeta :D

  Postimi Fundit Nga: alfa1993 Dje, 10:49 PM Shko tek postimi i fundit
  EL1T3 PR0GRAMM3R

  Pershendetje antare

  Autori i Temės : EL1T3 PR0GRAMM3R

  Mire se ju gjeta. Sic mund ta shihni, jam nje anetar i ri. Une jam 15 vjec. Jam i apasionuar pas shkencave kompjuterik dhe i studioj ne shkolle. Me...

  Postimi Fundit Nga: alfa1993 Dje, 06:39 PM Shko tek postimi i fundit
 • Temat e Populluara

  Gentian A Ziu

  Pershendetje

  Autori i Temės : Gentian A Ziu

  Pershendetje quhem Genti jam 19 vjec aktualisht studioj ne Harry Fultz dega elektronik.Mire se ju gjeta :D

  Postimi Fundit Nga: alfa1993 Dje, 10:49 PM Shko tek postimi i fundit
 • Sondazhe

  Kush kandidat fiton ne Tirane? (Vota: 3)

  1. Halim Kosova (Vota: 1)

  2. Erjon Veliaj (Vota: 2)

 • Hyrjet ne Blog

 • Komentet e Fundit

 • Sponsor

     
     
 • Twitter & Facebook