• arba

  There is no available content written by arba
 • Temat e Fundit

  rihatakud

  Prezantim

  Autori i Temės : rihatakud

  Tė nderuar miq!
  Jam Tahiri.Kam punuar si mėsues,tani jam nė pension.Mė pėlqen informatika si dhe bota satelitore.Po futem nė forum qė tė mėsoj

  Postimi Fundit Nga: labja 24-11-2015, 07:08 PM Shko tek postimi i fundit
  vaaldr1n

  SHQIPTARIA (sarkazem)

  Autori i Temės : vaaldr1n

  Shqiptaria

  A do trima dhe sejmene
  Kapardisur kudo vene
  Gjume naten te mos flene
  Per tre Mirditas bej bene.

  Postimi Fundit Nga: vaaldr1n 23-11-2015, 06:22 PM Shko tek postimi i fundit
 • Postimet e Fundit

  albanianboy

  Mė ka marr malli...!

  Autori i Temės : albanianboy

  Tė gjithve na merr malli pėr dikėnd apo pėr disa momente tė bukura qė jeta na i dhuron! e pra le ti kujtojm ato duke i shkruar e duke u lehtėsuar...

  Postimi Fundit Nga: paolo maldini Dje, 11:58 PM Shko tek postimi i fundit
  Alb-Angel

  Cfare po mendoni ne keto momente!!??

  Autori i Temės : Alb-Angel

  Cfare po mendoni ne keto momente???? Vazhdoni me radhe!! :)

  Postimi Fundit Nga: paolo maldini Dje, 11:53 PM Shko tek postimi i fundit
  EMAUS

  Te Verteta apo Mashtrime?

  Autori i Temės : EMAUS

  TEST: Te verteta apo Mashtrime(te perpunuara) Me poshte do te keni disa foto, dhe do te jepni pergjigje per secilen prej tyre, nese jane...

  Postimi Fundit Nga: labja Dje, 11:44 PM Shko tek postimi i fundit
  Enkelejda_24

  Test dashurie per vajzat

  Autori i Temės : Enkelejda_24

  Je e dashuruar apo do tė bindėsh veten qė je? I dashuri yt tė pėlqen shumė. Por a bėhet fjalė pėr njė dashuri tė vėrtetė? Zbulo nėse je me tė...

  Postimi Fundit Nga: labja Dje, 11:37 PM Shko tek postimi i fundit
  labja

  Pershendetje :D

  Autori i Temės : labja

  Pershendetje :ciao: Une jam Marinela...jam nga vlora ndaj dhe kam zgjedhur nofken "labja" kam nja 1 jave qe e frekuentoj forumin tuaj , dhe me ka...

  Postimi Fundit Nga: labja Dje, 11:29 PM Shko tek postimi i fundit
 • Temat e Populluara

  labja

  I fundit qe poston fiton

  Autori i Temės : labja

  fitova :bubu:

  Postimi Fundit Nga: labja Dje, 11:27 PM Shko tek postimi i fundit
  Alb-Angel

  Cfare po mendoni ne keto momente!!??

  Autori i Temės : Alb-Angel

  Cfare po mendoni ne keto momente???? Vazhdoni me radhe!! :)

  Postimi Fundit Nga: paolo maldini Dje, 11:53 PM Shko tek postimi i fundit
  albanianboy

  Mė ka marr malli...!

  Autori i Temės : albanianboy

  Tė gjithve na merr malli pėr dikėnd apo pėr disa momente tė bukura qė jeta na i dhuron! e pra le ti kujtojm ato duke i shkruar e duke u lehtėsuar...

  Postimi Fundit Nga: paolo maldini Dje, 11:58 PM Shko tek postimi i fundit
  labja

  Pershendetje :D

  Autori i Temės : labja

  Pershendetje :ciao: Une jam Marinela...jam nga vlora ndaj dhe kam zgjedhur nofken "labja" kam nja 1 jave qe e frekuentoj forumin tuaj , dhe me ka...

  Postimi Fundit Nga: labja Dje, 11:29 PM Shko tek postimi i fundit
  EMAUS

  Te Verteta apo Mashtrime?

  Autori i Temės : EMAUS

  TEST: Te verteta apo Mashtrime(te perpunuara) Me poshte do te keni disa foto, dhe do te jepni pergjigje per secilen prej tyre, nese jane...

  Postimi Fundit Nga: labja Dje, 11:44 PM Shko tek postimi i fundit
 • Sondazhe

 • Komentet e Fundit

 • Sponsor

     
     
 • Twitter & Facebook