Kėrko:

Etiketė: vetmia

Kėrko: Kėrkimi u krye nė 0.00 sekonda

  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,694
  Postimi i Fundit: 07-03-2017 09:10 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 1. Vetmia dėmton njėsoj si duhani dhe alkooli

  Hapur nga vaaldr1n, 23-03-2015 12:56 AM
  alkooli, deme, duhani, jeta, njerez, vetmia
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,288
  Postimi i Fundit: 23-03-2015 12:56 AM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Life Style

Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2