Kėrko:

Etiketė: rrjete sociale

Kėrko: Kėrkimi u krye nė 0.00 sekonda

  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 651
  Postimi i Fundit: 17-04-2018 08:01 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,318
  Postimi i Fundit: 09-03-2017 07:52 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,116
  Postimi i Fundit: 07-03-2017 09:10 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 1. Edhe Apple me rrjet social sė shpejti?

  Hapur nga vaaldr1n, 30-08-2016 12:26 AM
  apple, multimedia, rrjete sociale
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,296
  Postimi i Fundit: 30-08-2016 12:26 AM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,381
  Postimi i Fundit: 07-06-2016 11:50 AM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Shpjegimi i Hash dhe At ne Twitter

  Hapur nga ReniX, 31-05-2012 06:16 PM
  rrjete sociale, shoqeri, shoqeri virtuale, twitter
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,396
  Postimi i Fundit: 26-07-2013 10:23 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
 3. Do tė udhėtonit me njė tė panjohur?

  Hapur nga ReniX, 03-07-2013 09:33 PM
  2 Faqe
  1 2
  djem, rrjete sociale, udhetim, vajza
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 4,539
  Postimi i Fundit: 04-07-2013 09:55 PM
  nga Erinaa  Shko tek postimi i fundit
 4. Facebook kopjon nga Google Plus

  Autori ReniX 07-03-2013 09:49 PM
  • Komente:0
  • Trackbacks: 0
  Postimi i Fundit: 07-03-2013 09:49 PM
  nga ReniX   Shko tek postimi i fundit

  Blog:
  Vitamina

 5. Vajzat Shqiptare jane ....!

  Hapur nga ReniX, 10-02-2013 09:22 PM
  dashuri, facebook, lidhje, rrjete sociale, sexy, tradheti, vajza facebook, vajzat shqiptare
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 6,566
  Postimi i Fundit: 21-02-2013 09:40 PM
  nga Arjol  Shko tek postimi i fundit
 6. MySpace e provon dhe nje here

  Hapur nga ReniX, 28-09-2012 10:29 AM
  argetim, facebook, myspace, rrjete sociale, shoqeri, social network, twitter
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,530
  Postimi i Fundit: 28-09-2012 01:41 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 7. Si te bllokojme Facebook per Sigurine e Femijeve

  Hapur nga ReniX, 27-02-2012 07:45 PM
  blloko facebook, facebook femije, faqe porno, femije, pornografi, rrjete sociale, siguri femijeve
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,628
  Postimi i Fundit: 28-02-2012 03:50 PM
  nga TraHaNa  Shko tek postimi i fundit
 8. Twitter tani ka nje faqe te re si Design

  Hapur nga ReniX, 02-02-2012 05:38 PM
  bej lek, euro, filma shqip, fito lek, interent, lek, rrjete sociale, shkarko filma, social network, twitter
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,845
  Postimi i Fundit: 02-02-2012 06:19 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12