Kėrko:

Etiketė: njeriu

Kėrko: Kėrkimi u krye nė 0.00 sekonda

  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,701
  Postimi i Fundit: 25-04-2016 02:01 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 1. E ardhmja e njė kure kundėr kancerit

  Hapur nga vaaldr1n, 18-01-2016 12:29 PM
  kanceri, njeriu, semundje, shendeti, trupi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,291
  Postimi i Fundit: 18-01-2016 12:29 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 2. Libri mjekėsor me foto tė tmerrshme

  Hapur nga vaaldr1n, 16-01-2016 07:07 PM
  foto, libra, mjekesia, njeriu, shendeti, trupi
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,475
  Postimi i Fundit: 17-01-2016 12:31 AM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,948
  Postimi i Fundit: 15-12-2015 09:43 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 3. 5 fakte pėr vitaminėn C

  Hapur nga vaaldr1n, 21-08-2015 05:51 PM
  fruta, njeriu, shendeti, trupi, vitamina
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,507
  Postimi i Fundit: 10-10-2015 10:25 AM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
 4. Njė gjumė i mirė? Lexoni para se tė flini

  Hapur nga vaaldr1n, 21-08-2015 05:55 PM
  gjumi, jeta, leximi, njeriu
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,590
  Postimi i Fundit: 21-08-2015 05:55 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 5. Ushqimet qė ju ndihmojnė tė ruani kujtesėn

  Hapur nga vaaldr1n, 04-09-2014 07:52 PM
  kujtesa, njeriu, peme, perime, pije, shendeti, trupi, ushqime
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,320
  Postimi i Fundit: 05-09-2014 11:05 PM
  nga Auroraa  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,271
  Postimi i Fundit: 23-03-2013 03:35 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,372
  Postimi i Fundit: 26-02-2013 01:30 PM
  nga Arjol  Shko tek postimi i fundit
 6. Shkurti - muaji mė i keq pėr gjumė

  Hapur nga vaaldr1n, 11-02-2013 12:02 AM
  gjumi, jeta, muaj, njeriu, shkurt
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,383
  Postimi i Fundit: 11-02-2013 09:55 PM
  nga Auroraa  Shko tek postimi i fundit
 7. Akullore pėr luftė kundėr gripit dhe ftohjes

  Hapur nga vaaldr1n, 10-02-2013 11:55 PM
  akullore, embelsira, ftohje, ndihmim, njeriu, shendeti, trupi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,928
  Postimi i Fundit: 10-02-2013 11:55 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,578
  Postimi i Fundit: 24-06-2012 12:23 AM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Smartphone

 8. Cili ėshtė ēmimi i dashurisė?

  Hapur nga vaaldr1n, 12-06-2012 08:08 PM
  cmimi, dashuria, njeriu, partneret, vlera
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,024
  Postimi i Fundit: 13-06-2012 12:41 PM
  nga erinda  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Romanca

 9. Kush fle pak rrezikohet nga iktusi

  Hapur nga vaaldr1n, 12-06-2012 08:06 PM
  gjumi, njeriu, shendeti
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,647
  Postimi i Fundit: 13-06-2012 12:19 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 20
  Postimi i Fundit: 27-05-2012 03:15 PM
  nga MAJDI  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,616
  Postimi i Fundit: 11-05-2012 01:01 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 10. Stresi shkakton kancerin?

  Hapur nga vaaldr1n, 11-05-2012 12:58 PM
  kanceri, njeriu, semundje, shendeti, stresi, trupi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,642
  Postimi i Fundit: 11-05-2012 12:58 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,898
  Postimi i Fundit: 12-02-2012 11:53 PM
  nga Al Capone  Shko tek postimi i fundit
 11. Evolucioni i mashkullit dhe femres!

  Hapur nga ReniX, 10-03-2009 07:57 PM
  darvin, evolucion, femra, mashkull, njeriu
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 7,285
  Postimi i Fundit: 31-05-2009 11:42 AM
  nga aldo24  Shko tek postimi i fundit
 12. Zona e trurit ku lind besimi tek Zoti

  Hapur nga ReniX, 11-03-2009 07:35 PM
  besim, njeriu, truri
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,144
  Postimi i Fundit: 11-03-2009 07:35 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 20