Kėrko:

Etiketė: embelsira

Kėrko: Kėrkimi u krye nė 0.00 sekonda

 1. Fruta & Embėlsira: Receta Gatimi Petulla

  Hapur nga ReniX, 27-02-2015 11:12 PM
  artigatimit, embelsira, receta gatimi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,864
  Postimi i Fundit: 27-02-2015 11:12 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
 2. Fruta & Embėlsira: Ėmbėlsirė me ēokollatė dhe dardhė

  Hapur nga vaaldr1n, 07-12-2014 07:33 PM
  cokollata, embelsira, gatime, receta
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,277
  Postimi i Fundit: 07-12-2014 07:33 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 3. Ēfare embelsire hengret sonte?

  Hapur nga ReniX, 09-12-2010 12:47 AM
  6 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 6
  • Pėrgjigje: 117
  • Lexime: 50,811
  Postimi i Fundit: 14-01-2014 10:45 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
 4. Kam vene re.......nr2

  Hapur nga ReniX, 20-05-2012 05:03 PM
  6 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 6
  akullore, anetar, argetim, dashuri, diskutime, embelsira, fetar, forumishqiptar, humor, love, notice, receta gatimi, shendeti, shkence, shqip, vajza, zgjuarsi
  • Pėrgjigje: 105
  • Lexime: 17,990
  Postimi i Fundit: 09-10-2013 11:30 PM
  nga Auroraa  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Chit Chat

 5. Akullore pėr luftė kundėr gripit dhe ftohjes

  Hapur nga vaaldr1n, 10-02-2013 11:55 PM
  akullore, embelsira, ftohje, ndihmim, njeriu, shendeti, trupi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,937
  Postimi i Fundit: 10-02-2013 11:55 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 6. Fruta & Embėlsira: Embelsira te lehta

  Hapur nga ReniX, 22-11-2012 12:27 PM
  embelsira, embelsira te lehta, recepta, recepti, receta embelsira, receta shqip, trilece, trilece recepti, trilece video
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 23,688
  Postimi i Fundit: 10-12-2012 06:07 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
 7. Foto: Akullorja 1 mijė dollarėshe

  Hapur nga vaaldr1n, 11-05-2012 05:50 PM
  1000 dollare, akullore, embelsira, new york
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,772
  Postimi i Fundit: 11-05-2012 09:26 PM
  nga labja  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Kuriozitete

 8. Kush me keshillon nje Torte me Oriz?

  Hapur nga ReniX, 01-10-2010 09:08 PM
  embelsira, receta embelsirash, receta shqiptare
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,827
  Postimi i Fundit: 07-01-2011 09:48 PM
  nga Nerti  Shko tek postimi i fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8