Kėrko:

Etiketė: berlin

Kėrko: Kėrkimi u krye nė 0.00 sekonda

 1. Ora e menēur e Sonyt (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 03-09-2014 09:41 PM
  band, berlin, ifa 2014, ora, smart, sony, watch
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,135
  Postimi i Fundit: 03-09-2014 09:41 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 2. Sony Xperia Z3 smartphone dhe tablet (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 03-09-2014 09:28 PM
  android, berlin, ifa 2014, panair, smartphone, sony, tablet, teknologji, xperia z3
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,904
  Postimi i Fundit: 03-09-2014 09:28 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Smartphone

 3. Shiko prezantimin e Samsung Galaxy Note 4 LIVE

  Publikuar nga vaaldr1n, 03-09-2014 01:55 PM Kategoritė: Gadget  Etiketa: berlin  galaxy  ifa 2014  note 4  phablet  prezantim  samsung  smartphone 
  • Komente: 0
 4. Ēfarė duhet tė dini pėr IFA Berlin 2014

  Publikuar nga vaaldr1n, 01-09-2014 02:45 PM Kategoritė: Gadget  Etiketa: berlin  ifa  panair  teknologji 
  • Komente: 0
 5. Televizoret luxoz me 70, 75 dhe 84 inē

  Hapur nga vaaldr1n, 04-09-2012 03:00 PM
  3dtv, 84 inē, berlin, e ardhme, ifa 2012, teknologji, televizore
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,289
  Postimi i Fundit: 01-10-2012 10:28 PM
  nga aliu  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,578
  Postimi i Fundit: 27-08-2012 05:12 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 6. Ja cfare do te prezantohet ne IFA 2012

  Hapur nga vaaldr1n, 16-07-2012 09:07 PM
  berlin, ifa, panair, prezantim, teknologji
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,221
  Postimi i Fundit: 17-07-2012 07:01 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 7. Angela Merkel nuk e din ku eshte Berlini

  Hapur nga vaaldr1n, 28-05-2012 06:31 PM
  angela, berlin, harta, merkel
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,881
  Postimi i Fundit: 30-05-2012 09:57 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8