Receta Gatimi

Kėrko:

Etiketė: berlin

Kėrko: Kėrkimi u krye nė 0.05 sekonda

 1. Ora e menēur e Sonyt (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 03-09-2014 08:41 PM
  band, berlin, ifa 2014, ora, smart, sony, watch
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,320
  Postimi i Fundit: 03-09-2014 08:41 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 2. Sony Xperia Z3 smartphone dhe tablet (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 03-09-2014 08:28 PM
  android, berlin, ifa 2014, panair, smartphone, sony, tablet, teknologji, xperia z3
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,194
  Postimi i Fundit: 03-09-2014 08:28 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Smartphone

 3. Televizoret luxoz me 70, 75 dhe 84 inē

  Hapur nga vaaldr1n, 04-09-2012 02:00 PM
  3dtv, 84 inē, berlin, e ardhme, ifa 2012, teknologji, televizore
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,501
  Postimi i Fundit: 01-10-2012 09:28 PM
  nga aliu  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,727
  Postimi i Fundit: 27-08-2012 04:12 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 4. Ja cfare do te prezantohet ne IFA 2012

  Hapur nga vaaldr1n, 16-07-2012 08:07 PM
  berlin, ifa, panair, prezantim, teknologji
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,383
  Postimi i Fundit: 17-07-2012 06:01 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 5. Angela Merkel nuk e din ku eshte Berlini

  Hapur nga vaaldr1n, 28-05-2012 05:31 PM
  angela, berlin, harta, merkel
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,054
  Postimi i Fundit: 30-05-2012 08:57 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6