Kėrko:

Etiketė: galaxy

Faqja 1 nga 2 1 2

Kėrko: Kėrkimi u krye nė 0.02 sekonda

  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,981
  Postimi i Fundit: 23-02-2016 11:38 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Smartphone

  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,514
  Postimi i Fundit: 11-01-2016 06:13 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Smartphone

  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,855
  Postimi i Fundit: 21-04-2015 01:55 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 1. Shikoni LIVE prezantimin e Samsung Galaxy S6

  Publikuar nga vaaldr1n, 01-03-2015 01:02 AM Kategoritė: Gadget  Etiketa: android  galaxy  mobile  samsung  smartphone 
  • Komente: 0
 2. Dalin Specifikat e Samsung Galaxy S6

  Hapur nga ReniX, 22-01-2015 05:10 PM
  galaxy, samsung, smartphone
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,447
  Postimi i Fundit: 27-02-2015 06:29 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Smartphone

 3. Samsung zyrtarisht prezanton Galaxy A7 (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 12-01-2015 02:45 PM
  android, galaxy, mobile, samsung, smartphone
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,258
  Postimi i Fundit: 12-01-2015 02:45 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Smartphone

  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,152
  Postimi i Fundit: 06-01-2015 10:44 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Smartphone

 4. A ėshtė ky Samsung Galaxy S6? (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 05-12-2014 08:30 PM
  foto, galaxy, samsung, smartphone, specifika
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,648
  Postimi i Fundit: 13-12-2014 09:46 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Smartphone

  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,272
  Postimi i Fundit: 18-09-2014 08:54 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Smartphone

 5. Ky ėshtė Galaxy Note 4 dhe Note Edge (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 03-09-2014 03:21 PM
  android, galaxy, note 4, note edge, phablet, samsung, smartphone
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,255
  Postimi i Fundit: 05-09-2014 12:23 AM
  nga abdullah92  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Smartphone

 6. Samsung prezanton Galaxy Note 4 dhe Edge

  Publikuar nga vaaldr1n, 03-09-2014 03:24 PM Kategoritė: Gadget  Etiketa: android  edge  galaxy  mobile  note 4  phablet  samsung  smartphone 
  • Komente: 1
  Postimi i Fundit: 04-09-2014 06:40 PM
  nga ReniX 
 7. Shiko prezantimin e Samsung Galaxy Note 4 LIVE

  Publikuar nga vaaldr1n, 03-09-2014 12:55 PM Kategoritė: Gadget  Etiketa: berlin  galaxy  ifa 2014  note 4  phablet  prezantim  samsung  smartphone 
  • Komente: 0
 8. Teaser video tė Galaxy Note 4

  Hapur nga vaaldr1n, 25-08-2014 09:39 PM
  android, galaxy, note 4, phablet, samsung, smartphone
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,004
  Postimi i Fundit: 26-08-2014 11:03 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Smartphone

  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,797
  Postimi i Fundit: 13-08-2014 11:40 AM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Smartphone

 9. Telefonata Falas nga Viber

  Hapur nga Elti Vlore, 20-07-2012 10:19 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 20,843
  Postimi i Fundit: 27-04-2014 12:40 PM
  nga vangeli  Shko tek postimi i fundit
 10. Galaxy Note 3 me 8-core CPU dhe 8-core GPU ?

  Hapur nga vaaldr1n, 04-05-2013 07:52 PM
  android, galaxy, note 3, phablet, samsung, smartphone
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,824
  Postimi i Fundit: 04-05-2013 09:46 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 11. Douglas Adams

  Autori ReniX 11-03-2013 01:37 AM
  • Komente:0
  • Trackbacks: 0
  Postimi i Fundit: 11-03-2013 01:37 AM
  nga ReniX   Shko tek postimi i fundit

  Blog:
  Vitamina

  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,885
  Postimi i Fundit: 27-02-2013 02:11 AM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Smartphone

 12. Samsung prezanton Galaxy Grand

  Hapur nga vaaldr1n, 19-12-2012 04:34 AM
  dual sim, galaxy, grand, samsung, smartphone
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,600
  Postimi i Fundit: 21-12-2012 05:42 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Smartphone

 13. Nuk do tė prezantohet Galaxy SIV nė CES 2013

  Hapur nga vaaldr1n, 12-12-2012 04:34 PM
  2013, ces, galaxy, mobile, panair, samsung, siv, smartphone, teknologji
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,457
  Postimi i Fundit: 12-12-2012 07:35 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Smartphone

  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,029
  Postimi i Fundit: 12-12-2012 01:04 PM
  nga MAJDI  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Smartphone

 14. Samsung do te prezantoje Galaxy S3 "Mini"

  Hapur nga vaaldr1n, 10-10-2012 02:22 PM
  celular, galaxy, gjermani, prezantim, s3 mini, samsung, smartphone
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,858
  Postimi i Fundit: 11-10-2012 07:41 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Smartphone

 15. Fillon shitja e Samsung Galaxy Note II

  Hapur nga vaaldr1n, 27-09-2012 05:11 PM
  galaxy, note 2, samsung, shitje, smartphone, treg
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,831
  Postimi i Fundit: 27-09-2012 05:44 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Smartphone

 16. Reklama e iPhone kushton 647 Milion Dollare

  Hapur nga vaaldr1n, 05-08-2012 07:34 PM
  apple, dollare, galaxy, ipad, iphone, miliona, patenta, reklama, samsung, tablet
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,614
  Postimi i Fundit: 05-08-2012 07:34 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Smartphone

 17. Samsung Galaxy Note 10.1 sot fillon shitjen

  Hapur nga vaaldr1n, 03-08-2012 02:24 PM
  10.1, android, galaxy, note, samsung, tablet
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,857
  Postimi i Fundit: 03-08-2012 10:28 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 25 prej 33
Faqja 1 nga 2 1 2