Kėrko:

Etiketė: lumia

Kėrko: Kėrkimi u krye nė 0.01 sekonda

  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,686
  Postimi i Fundit: 02-03-2015 02:31 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Smartphone

  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,826
  Postimi i Fundit: 01-02-2015 01:33 AM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Smartphone

 1. Bli njė Lumia 535 nė Itali dhe merr Lumia 435 falas!

  Publikuar nga vaaldr1n, 30-01-2015 07:10 PM Kategoritė: Gadget  Etiketa: lumia  microsoft  nokia  smartphone  windows phone 
  • Komente: 0
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,692
  Postimi i Fundit: 16-11-2014 02:51 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Smartphone

  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,574
  Postimi i Fundit: 23-02-2013 03:24 AM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Smartphone

  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,242
  Postimi i Fundit: 27-09-2012 06:21 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Smartphone

  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,259
  Postimi i Fundit: 06-09-2012 11:16 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Smartphone

  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,603
  Postimi i Fundit: 26-07-2012 05:57 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 2. Nokia Lumia 900 32GB Version vjen ne Gjermani

  Hapur nga vaaldr1n, 29-05-2012 12:42 PM
  32gb, 900, germany, lumia, nokia, white
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,228
  Postimi i Fundit: 29-05-2012 10:01 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Smartphone

Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9