Kėrko:

Etiketė: prishtina

Kėrko: Kėrkimi u krye nė 0.00 sekonda

  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 750
  Postimi i Fundit: 05-09-2017 12:18 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,826
  Postimi i Fundit: 20-03-2017 01:35 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,342
  Postimi i Fundit: 08-07-2016 07:28 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 1. Prishtina Hackerspace nė Kickstarter

  Publikuar nga vaaldr1n, 21-04-2015 01:51 PM Kategoritė: Internet  Etiketa: group  hackers  kickstarter  kosova  prishtina  projekt  shqiptare 
  • Komente: 0
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,314
  Postimi i Fundit: 29-01-2015 11:24 AM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 2. Sa here qe...

  Hapur nga ReniX, 11-12-2010 04:23 PM
  5 Faqe
  1 2 3 4 5
  argetim, chit-chat, dimer, diskutime, djem, forum, forum shqip, kosova, prishtina, pushime, shqiptar, vajza
  • Pėrgjigje: 95
  • Lexime: 22,022
  Postimi i Fundit: 11-07-2013 12:44 PM
  nga Auroraa  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Chit Chat

  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,431
  Postimi i Fundit: 30-05-2013 04:25 PM
  nga Ciarli  Shko tek postimi i fundit
  • Komente:1
  • Trackbacks: 0
  Postimi i Fundit: 28-05-2012 10:27 PM
  nga albanianboy   Shko tek postimi i fundit

  Blog:
  blog

 3. Anetari i Vitit 2010 dhe Grada te reja!

  Hapur nga ReniX, 18-12-2010 02:35 AM
  2 Faqe
  1 2
  anetar, diskutime, djem, falas, fieri, forum, korca, kosova, prishtina, shqip, vajza, video, vlora
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 9,256
  Postimi i Fundit: 14-01-2011 07:36 PM
  nga EMAUS  Shko tek postimi i fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9