Kėrko:

Etiketė: universitet

Kėrko: Kėrkimi u krye nė 0.00 sekonda

 1. Koeficentet e shkollave dhe lendeve me zgjedhje

  Hapur nga ReniX, 05-03-2014 08:02 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,932
  Postimi i Fundit: 05-03-2014 08:02 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,617
  Postimi i Fundit: 26-07-2012 05:57 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 2. Ēdo te thote te jesh Sot 20 Vjeē!

  Hapur nga ReniX, 24-05-2012 05:47 PM
  20 vjeē, adoleshent, djem, lokal, pjekuri, shkolla, shoqeri, shoqeri e keqe, shqip, universitet, vajza
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 5,121
  Postimi i Fundit: 30-05-2012 08:43 PM
  nga labja  Shko tek postimi i fundit
 3. Aksidenti ne Himare - Shkaqet ngelen akoma te pa njohura

  Publikuar nga Administratori, 22-05-2012 04:52 PM Kategoritė: Shqipėri  Etiketa: aksidenet  elbasan  himare  shqiperi  universitet  vajza  vlore 
  • Komente: 5
  Postimi i Fundit: 28-05-2012 03:03 PM
  nga 3r1k0 

  CMS:
  Lajme

 4. Fizike - Ushtrime te zgjidhura nga Dinamika

  Hapur nga ReniX, 29-03-2012 02:47 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 9,410
  Postimi i Fundit: 29-03-2012 02:47 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
 5. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Si tė zgjedhim programin master?

  Hapur nga ReniX, 12-03-2011 12:26 PM
  italia, kosove, master, shqip, student, tirane, universitet, vajza
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,944
  Postimi i Fundit: 12-03-2011 01:19 PM
  nga MAJDI  Shko tek postimi i fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6