Kėrko:

Etiketė: war

Kėrko: Kėrkimi u krye nė 0.01 sekonda

 1. Turqia rekruton shqiptar pėr luftimet nė Siri

  Publikuar nga 3r1k0, 15-08-2013 06:29 PM Etiketa: euro  lufte  news  war 
  • Komente: 1
  Postimi i Fundit: 22-09-2013 11:29 AM
  nga ReniX 

  CMS:
  Lajme

 2. Sulmohen komandot shqiptare ne Afganistan-Nje komando humb jeten

  Publikuar nga 3r1k0, 20-02-2012 06:56 PM Kategoritė: Shqipėri  Etiketa: jete  komando  lufte  paqe  shqip  sulm  war 
  • Komente: 4
  Postimi i Fundit: 21-02-2012 09:08 AM
  nga 3r1k0 

  CMS:
  Lajme

 3. Shqiperia ne trafik armesh me Irakut dhe Afganistanit

  Publikuar nga ReniX, 26-06-2010 11:22 AM Kategoritė: Bota  Etiketa: arme  foto  gazeta  gazeta shqip  lajme  lajme shqip  lufta  paqe  war 
  • Komente: 0

  CMS:
  Lajme

 4. Lufta e Tretė Botėrore

  Hapur nga Sefedini, 23-04-2009 12:29 PM
  lufta tret boterore, lufte, paqe, war
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 9,394
  Postimi i Fundit: 02-06-2010 09:07 PM
  nga argent  Shko tek postimi i fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4