Paraja, sa e vlefshme eshte per ju ?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 26
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Talking Paraja, sa e vlefshme eshte per ju ?

  Receta Gatimi

  si mendoni

 2. #2
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: PARAJA SA ESHTE E VLEFSHME PER JU ?

  Per mua fare!

 3. #3
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: PARAJA SA ESHTE E VLEFSHME PER JU ?

  Bera shaka! Une vdes pr para .Ma men ca i beja ather?

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: PARAJA SA ESHTE E VLEFSHME PER JU ?

  normal qe eshte e vleshme se per ate po na del shpirti ne pune.

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: PARAJA SA ESHTE E VLEFSHME PER JU ?

  shume e vleshme dhe e nevojshme dhe pse mundohemi ta themi se" nuk blihet gjitheshka me para"

 6. #6
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: PARAJA SA ESHTE E VLEFSHME PER JU ?

  Me para nuk blihet gjthshka por mire eshte t'a kemi njehere dhe pastaj kismet c'do blejme!

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: PARAJA SA ESHTE E VLEFSHME PER JU ?

  Aq sa duhet, por ne nje shkalle nga 1 deri te 10 mund te zej vendin e mesit.......

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: PARAJA SA ESHTE E VLEFSHME PER JU ?

  per mua eshte pak a shume e vlefshme

 9. #9

  Re: PARAJA SA ESHTE E VLEFSHME PER JU ?

  Lere mos e pyet...se nevojshmeria e kesaj paraje na ka larguar nga te dashurit tane...keshtu qe DUHET DUHET......

 10. #10
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: PARAJA SA ESHTE E VLEFSHME PER JU ?

  Paraja eshte e nevojshme per te jetuar. Besoj se me kete fjale perbledh gjithcka qe mund te na shkoje neper mend, sepse behet per jeten.

 11. #11
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: PARAJA SA ESHTE E VLEFSHME PER JU ?

  E kush tjeter mund te hapte nje teme te tille pervec Lakes?

  E di ti Lake se ca bojme per Lek ne!

  Moza Cepi


 12. #12
  i/e rregjistruar 20% Maska e monellina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  ...ne imagjinaten tende...
  Postime
  102
  Reputacioni
  0

  Re: PARAJA SA ESHTE E VLEFSHME PER JU ?

  me teper se sa e vlefshme eshte e nevojshme,pavarsish faktit qe e urrej,sepse cdo gje rrotullohet rreth parase dhe jane harruar vlerat e verteta njerezore.

 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e Negativ
  Anėtarėsimi
  Jan 2009
  Vendndodhja
  Podujevė
  Postime
  135
  Reputacioni
  0

  Re: PARAJA SA ESHTE E VLEFSHME PER JU ?

  Paraja ne nje fare menyre ta sjell Lumturinė.. edhe pse nuk eshte me e rendesishmja.

 14. #14
  i/e rregjistruar 10% Maska e F-B-K
  Anėtarėsimi
  Dec 2008
  Postime
  44
  Reputacioni
  0

  Re: PARAJA SA ESHTE E VLEFSHME PER JU ?

  olseta jam shum dakort me ty
  nevojshmeria per paran na ka larguar nga njerzit ton
  "NUK ESHT GJITHQKA POR PA TE SJETOHET"

 15. #15
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  paraja eshte e rendesishme ne jeten e cdo njeriu. sigurisht nuk eshte me e rendesishme se ndjenjat, por pa te nuk mund te jetohet. nepermjet parase sigurojme te mirat e nevojshme per te jetuar, keshtu qe askush nuk mund te thote qe paraja nuk eshte shume e rendesishme.

 16. #16
  i/e rregjistruar 10% Maska e tony65
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Tirana
  Postime
  67
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Para eshte shume e vlefshme ne jete por me para nuk blihet gjithcka!

 17. #17
  i/e rregjistruar 10% Maska e petrit8
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  17
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  paraja eshte e vlefshme po jo gjithqka ne jete ?@

 18. #18
  neper bote......... 10% Maska e ledjo
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  82
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Ka rendesine e vete n e jeten e perditshme ,ndikon shume edhe ne ecurine e jetes me te mire .po te kisha shume para do mbaroja universitetin qe lashe per gjysm nga rethanat e atehereshme

 19. #19
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Paraja ka rendesin e vete dhe eshte shum dominuse ne jeten e njeriut,por nuk duhet te nismi nga ajo se paraja eshte cdo gje ;ka gjera se ku rolin kryesore ka paraj ,por ka edhe qe nuk te hyn ne pun fare sodoqofte te gjithe punojn te ken mjaft para!?

 20. #20
  i/e rregjistruar 10% Maska e mentor1993
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  Pejė /Kosov
  Postime
  51
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  paraja nuk eshte gjithqka, por me e keqja esht se nuk mundesh pa para te jetosh

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Keshilla te vlefshme per ne kuzhinen tuaj !!
  Nga labja nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 26-04-2012, 11:52 AM
 2. A eshte PARAJA....
  Nga DMXhea nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 09-05-2011, 03:13 PM
 3. Apple mė e vlefshme se Microsoft
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-05-2010, 06:35 PM
 4. Ndikon PARAJA nė Tradhėti?
  Nga ReniX nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 08-07-2009, 08:43 PM
 5. Paraja, shėndeti dhe duhani
  Nga Kliton nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 05-04-2009, 06:07 PM