Modele futbolliste, pėr fonde bamirėsie


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
  1. #1
    Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
    Anėtarėsimi
    Sep 2008
    Vendndodhja
    Albania/D
    Postime
    6,215
    Gjinia
    Mashkull
    Hyrjet Blog
    4
    Reputacioni
    25

    Modele futbolliste, pėr fonde bamirėsie

    Receta Gatimi    Vajza tė bukura dhe futboll. Kėtė herė nuk e kemi fjalėn pėr pasionet e shumicės sė meshkujve, por pėr njė nismė solidariteti.
    Ekziston prej vitit 2006 nė Itali njė skuadėr modelesh qė zbresin nė fushat e gjelbra te stadiumeve, per te mbledhur fonde per bamiresi. Ndeshja e tyre e fundit, e luajtur ne stadiumin milanez te 'San Siro' ishte kunder djemve te ish-kampioneve te Juventusit.

    I quajne "futbolliste me taka" ose “interi i modeleve” per shkak te prejardhjes se ndryshme te modeleve. Mes tyre luan dhe nje vajze me origjine nga Tirana. Qenderfushorja e majte eshte Klodiana Luku dhe ajo e ka vene bukurine edhe ne sherbim te atyre qe kane me shume nevoje, te femijeve, te semureve apo nismave te ndryshme te solidaritetit.

    Kjo skuader luan rreth 20 ndeshje ne vit, kunder formacioneve te tjera te krijuara per te mbledhur fonde. Modele kunder prifterinjve, apo modele kunder politikaneve, natyrisht eshte nje ndeshje qe ofron argetim megjithese futbolli sherben vetem si sfond i vullnetit per te ndihmuar ata qe kane me shume nevoje.
    Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

  2. #2
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,359
    Gjinia
    Mashkull
    Hyrjet Blog
    50
    Reputacioni
    31
    Nuk qenkan keq keta futboolist

  3. #3
    Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
    Anėtarėsimi
    May 2009
    Vendndodhja
    Diku ketej rrotull
    Postime
    8,677
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    24
    Kushedi sa do jet bileta per te par keto kur luajn

  4. #4
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,359
    Gjinia
    Mashkull
    Hyrjet Blog
    50
    Reputacioni
    31
    Imagjinoj ne nje kohe me shi... dyfishohen shikuesit! hahaha

  5. #5
    Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
    Anėtarėsimi
    May 2009
    Vendndodhja
    Diku ketej rrotull
    Postime
    8,677
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    24
    Shi po shi me bresher ama

  6. #6
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,359
    Gjinia
    Mashkull
    Hyrjet Blog
    50
    Reputacioni
    31
    Jo se nuk duken me topat ne fushe hahahaha

  7. #7
    Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
    Anėtarėsimi
    May 2009
    Vendndodhja
    Diku ketej rrotull
    Postime
    8,677
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    24
    Reni mos shkruaj ne numrin shumes

  8. #8
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,359
    Gjinia
    Mashkull
    Hyrjet Blog
    50
    Reputacioni
    31
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
    Reni mos shkruaj ne numrin shumes
    keto e kane hallall 25 milion ne sezon e jo ronaldinjo qe kur qesh, te vejen te ndorsh kanal

  9. #9
    Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
    Anėtarėsimi
    May 2009
    Vendndodhja
    Diku ketej rrotull
    Postime
    8,677
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    24
    pėr fonde bamirėsie kjo ka rendesi

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

  1. Modele Flokėsh
    Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
    Pėrgjigje: 10
    Postimi i Fundit: 09-04-2013, 11:30 PM
  2. Modele cantash
    Nga EMAUS nė forum Bukuri dhe Estetikė
    Pėrgjigje: 26
    Postimi i Fundit: 26-04-2011, 08:49 PM
  3. Modele flokesh per emo !
    Nga ulkina nė forum Bukuri dhe Estetikė
    Pėrgjigje: 10
    Postimi i Fundit: 22-03-2011, 04:50 PM
  4. Modele thonjsh.
    Nga EMAUS nė forum Bukuri dhe Estetikė
    Pėrgjigje: 13
    Postimi i Fundit: 17-04-2009, 12:59 AM
  5. Top Modele
    Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
    Pėrgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 15-07-2008, 05:48 PM