Sa tifoza te italise jemi te lirenti.com


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Wink Sa tifoza te italise jemi te lirenti.com

  Receta Gatimi

  ju pershendes me kete klip  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 06-06-2010 mė 09:34 AM.

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Aha ska gji italia ket boteror....

 3. #3
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Asnjehere nuk ka qene pretendente Italia...........
  E megjithate ka fituar
  FORZA AZZURRI

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Dhe une Tifoz i Italis jam,por sma merr mendja te shkoje shume lart kete boteror,duke u bazuar dhe tek dy ndeshjet e fundit me Miksiken dhe Zvicren.

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  cuna une kisha lene kete klipin se di si kane dale ato foto

 6. #6
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga argent Lexo postimin
  cuna une kisha lene kete klipin se di si kane dale ato foto
  http://www.youtube.com/watch?v=U42rVZUq1CM
  Shoku ti kishe lone ate linkun me foton e asaj se di si mund ta quash ti ate mostren ....ok.

  Gjthsesi e hoqa dhe po vej kete videon qe vure tani Ok,kurse per sa i perket Emblemes e kam shtuar une pasi cdo teme duhet te kete kuptimin e saj Apo jo.

  Forca Italia Tani

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  faleminderit kliton nuk e di si ka ndodhur si doli ajo foto.
  sa per temen e une sivjet sbesoi se italia do veje shume gjate por si tifoz shpresa vdes e fundit.

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Nuk bej tifo per Italin, por kam simpati! Por kete vit e ka prish punen sapo e nisen me nje barazim 1-1

 9. #9
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Nuk bej tifo per Italin, por kam simpati! Por kete vit e ka prish punen sapo e nisen me nje barazim 1-1
  Barazim dhe humbjen me Meksiken 2-1

 10. #10
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Barazim dhe humbjen me Meksiken 2-1
  e ca pastaj..........
  kjo do te thote se nuk ka ekip???????
  dhe ne 2006 <<me breke neper kembe>> vajti por ja qe e fitoj ama.
  dhe ne 1982 po ashtu.........
  Topi eshte i rrumbullaket dhe nuk i dihet se nga mer.
  megjithate te presim une te pakten jam i sigurte deri ne 8-she pastaj shohim
  FORZA AZZURRI

 11. #11
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Jemi ne 2010 jo ne 2006 dhe 1982,futbolli ka pesuar nje zhvillim te paparashikueshem,nuk ka me ekipe te dobta,fati te ndihmon nje her por jo cdo 4 vjet.

 12. #12
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  futbolli nuk eshte vetem aftesi por edhe shans
  kujto Grekun ne 2004 ne europian
  sado ekip i madh te jesh po nuk pate edhe pak fat nuk ben dot gje.
  me ekipin qe ka dhe me aftesite si ekip une thash qe Italianet shkojne ne 8-she
  nese do jene edhe me fat do shkojne edhe me lart

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pershendetja nga bergamo e italise
  Nga besdurrsaku1987 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 01-06-2011, 02:47 PM
 2. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-08-2009, 07:10 PM
 3. Vlorė, kaos nga largimi i emigrantėve drejt Italisė
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-08-2009, 08:00 PM
 4. Te arrestuarit e Italise, ja cfare perfitojne
  Nga kuklla nė forum Diaspora Shqiptare
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 10-03-2008, 11:07 AM
 5. Ministrja e Shėndetėsisė sė Italisė, nė Shqipėri.
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 21-11-2007, 12:52 AM