Si Ju Duket Toolbari Ri Poshte Faqes Se Lirenti.Com


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Thumbs up Si Ju Duket Toolbari Ri Poshte Faqes Se Lirenti.Com

  Receta Gatimi

  Si Ju Duket Toolbari Ri Poshte Faqes Se Lirenti.Com?

  Personalisht me pelqeu shume kur e pashe,dhe mu duk dicka shume e nevojshme.


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Flm per temen Kliton

  Ishte nje ide qe po perpunohej prej kohesh. Fakti qe nuk ishte shtuar me pare, eshte se rendon pak faqen, ne vizitoret qe nuk kane kompjuter dhe rrjet te shpejt.

  Ka shume sherbimet qe ofrojne kete mundesi, do i provojme te gjitha derisa te gjejme "idealin" per vizitoret.

  Edhe mua po me pelqen. Sidomos dhe Chat i Facebook, qe mund te flasesh me shoket pa u shkeputur nga Lirenti.com

  Po ju te tjereve?

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Vertet shume i mire.

  Ja Dhe Nje Foto Te Chatit Ne Facebook.


 4. #4
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11

  gjendar

  Shume e mire dhe atraketive bravo per punen.www.lirenti.com nr.1

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Dhe mua me pelqen Bravo

  tani jam duke fol me chat-in e userbarit.

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  SHum i bukur mua me pelqeu shum dhe nevoitesh nje i till

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  ide gjeniale e shume e bukur nevoitshe kjo per te folur me miqte ne fb.....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Vendosja e faqes log in ne front
  Nga alfa1993 nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 20-12-2012, 07:02 PM
 2. [PHP] Shfaqja e IP-se se vizitorit te faqes tuaj
  Nga Mentor Bajrami nė forum Gjuhėt e Programimit
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-06-2012, 09:51 AM
 3. Poshtė ujėvarės
  Nga Erinaa nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-05-2012, 11:18 AM
 4. Kaluan 20 vite nga startimi i ueb faqes sė parė.
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-08-2011, 07:07 PM