طريف جدا Humor arab‏


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e ardona
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  351
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  طريف جدا Humor arab‏

  Receta Gatimi

  طريف جدا

  Humor arab‏


  Nė njė qytet ishte hapur njė qendėr tregtare ku shiteshin burra, aty ēdo femėr mund tė shkonte pėr tė zgjedhur njė burrė sipas shijes sė saj. Njė ndėr rregullat e shitblerjes nė kėtė qendėr ishte edhe: Ēdo femėr ka vetėm njė shans pėr tė hyrė nė kėtė treg! Ajo duhet tė zgjedhė burrin nė njė prej kateve ose mund tė shkojė deri te kati mė tė epėrm, mirėpo ēdoherė humb tė drejtėn tė zbresė njė kat mė poshtė.

  Njė femėr paska hyrė te kjo qendėr tregtare ku shiteshin burra…

  Nė hyrje tė katit tė parė shkruante:

  Burrat e kėtij kati janė besimtarė dhe janė tė punėsuar

  Nė hyrje tė katit tė dytė shkruante:

  Burrat e kėtij kati janė besimtarė, janė tė punėsuar dhe i duan fėmijėt

  Nė hyrje tė katit tė tretė shkruante:

  Burrat e kėtij kati janė besimtarė, janė tė punėsuar, i duan fėmijėt dhe janė shumė tė bukur

  Femra mendoi: Woow, nejse do tė shkoj mė lart

  Vazhdoi tė ngjitet qė tė arrijė nė katin e katėr ku shkruante:

  Burrat e kėtij kati janė besimtarė, janė tė punėsuar, i duan fėmijėt, janė shumė tė bukur dhe u ndihmojnė bashkėshorteve nė punėt e shtėpisė

  Ajo u mahnit ndėra zemra i rrihte me shpejtėsi: “O Zot, nuk mund tė mos pranoj, do ta blej nė kėtė kat!”…

  Por, sėrish vendosi tė ngjitet mė lart…

  Nė hyrje tė katit tė pestė shkruante:

  Burrat e kėtij kati janė besimtarė, janė tė punėsuar, I duan fėmijėt, janė shumė tė bukur, janė shumė romantikė dhe vazhdimisht shprehin fjalė dashurie

  Femra gati se hyri nė kėtė kat, por vendosi tė ngjitet mė lart.

  Nė hyrjen e katit tė gjashtė shkruante:

  Ti je vizitorja numėr

  4 363 012

  Nė kėtė kat nuk shesim burra

  Sepse ky kat u ndėrtua veēanėrisht pėr tė argumentuar se gratė nuk mund t’i kėnaqėsh.

  Faleminderit pėr shopingun te qendra tregtare e burrave.

  Kujdes kur te zbrisni shkallėve, ndėrsa ne tė dėshirojmė njė ditė tė lumtur.  Humor nga arabishtja: O. B.

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Faleminderit, shume e bukur.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-06-2012, 09:31 PM
 2. Humor Informatike
  Nga Erdi nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-02-2011, 05:55 PM
 3. Lotus Elite ve nė sprovė konkurencėn‏
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-10-2010, 12:01 PM
 4. Test i papare! Provojeni. ‏
  Nga girl08 nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 06-01-2010, 11:52 AM
 5. humor ( mix )
  Nga anna nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 06-03-2009, 01:59 PM