LAJMERIM PER MBLEDHJE NE DREJTORI!!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 8 123456 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 155
 1. #1
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  LAJMERIM PER MBLEDHJE NE DREJTORI!!!

  Receta Gatimi

  LAJMERIM


  Sot, dt. 09 Shtator '07 ne darke (orar i pacaktuar) jane te lutur
  te gjithe antaret e lirenti.com te paraqiten ne forum. Me urdher te drejtorit
  kush nuk paraqitet eshte i pushuar nga forumi!
  Hyrja behet me bilete dhe ne te perfshihet edhe nje pije falas!

  Respekte
  Sekretaria

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: LAJMERIM PER MBLEDHJE NE DREJTORI!!!

  po vishem serioz se nuk i dihet mbase ngrihem dhe une ne detyre

  apo ndahen dhuratet e vitit ri? shpejt nuk eshte?

  sekretaret po e mbajn sekret

 3. #3

  Re: LAJMERIM PER MBLEDHJE NE DREJTORI!!!

  Erdha dhe un ja sa te lahem se erdhi uji

 4. #4
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: LAJMERIM PER MBLEDHJE NE DREJTORI!!!

  Po vllai! Ti me Renix me bileten keni nje Chivas Regal!  Mos e pini te gjithe, mire?

 5. #5

  Re: LAJMERIM PER MBLEDHJE NE DREJTORI!!!

  Ajo Kukulla eshte per te pire

 6. #6
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: LAJMERIM PER MBLEDHJE NE DREJTORI!!!

  Me sa shoh une antaret e hongren ndonje fletrrufe!

 7. #7

  Re: LAJMERIM PER MBLEDHJE NE DREJTORI!!!

  Pse Daku do ti perjashtojme Cfar qefi

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: LAJMERIM PER MBLEDHJE NE DREJTORI!!!

  kush do me ndihmoje ta fus kete frigoriferin brenda ke dhoma mbledhjes

  edhe per cfare eshte kjo mbledhja se nuk e mora vesh pashe qe ishte me pi prandaj erdha 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: LAJMERIM PER MBLEDHJE NE DREJTORI!!!

  du edhe na nje merakli qe mos na i djegi keto


 10. #10
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: LAJMERIM PER MBLEDHJE NE DREJTORI!!!

  Hahahahaha! O vllai do shkojme ne mbledhje, jo te behena tap me pije shoqeruar me meze!

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: LAJMERIM PER MBLEDHJE NE DREJTORI!!!

  grafo na i hoqe trurin, kam qe dje ne dark pa ngren dark ahahah sa te papara
  po shkojm ne klub a ne mbledhje

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: LAJMERIM PER MBLEDHJE NE DREJTORI!!!

  Hey une jam gati, mbledhje per te pi, per te hanger, per te kercy, gatitu!!!!!! Mos me perjashtoni, pak me vones, por erdha me ne fund, qellimit ja arrita!!!!!

 13. #13
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: LAJMERIM PER MBLEDHJE NE DREJTORI!!!

  Mire ylli! Ia hodhe per sot ke vetem nje paralajmerim po mbledhja mbaroi dhe s'erdhi asnjoni! Jane te gjithe te pushum!

 14. #14

  Re: LAJMERIM PER MBLEDHJE NE DREJTORI!!!

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga PoLiGrAfIkSi\";p=\"10112
  du edhe na nje merakli qe mos na i djegi keto

  Me keto merrem un

 15. #15
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: LAJMERIM PER MBLEDHJE NE DREJTORI!!!

  Une do i lutem drejtorit te me marri prape ne pune , se kam munguar pa dashje dhe me arsye te forte, kam qene per ujkend

  Pastaj drejtori nuk dergoi njeri te me lajmeronte

 16. #16
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: LAJMERIM PER MBLEDHJE NE DREJTORI!!!

  nuk quhet kjo mbledhja , ceshte kjo pune, nuk lajmerohet ne mengjes per ne darke dhe mbi te gjitha dite te djele qe njerzia jane pushim. Ju po te doni me perjashtoni por kini kujdes se mos vete ne drejtori ne dhe ju perjashtoj per mungese responsabiliteti. epo kjo pune behete lajmerimi te djele ne mengjes per te djele ne darke.

 17. #17

  Re: LAJMERIM PER MBLEDHJE NE DREJTORI!!!

  Nga darka do marrim masat per ata qe nuk erdhen ne mbledhje Tani u kujtova po un qe isha ne mbledhje pse nuk futem dot ne forum nga shtepia

 18. #18
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: LAJMERIM PER MBLEDHJE NE DREJTORI!!!

  Mbeshtes mendimin e kukulles!!

  Duhet te ishim lajmeruar me pare!! Mos po vjen era korrupsion ktu????? Vetem cunat ??Hmmmm,me hile!!

  Here tjeter na beni thirrje me heret ju sekretaria me drejtorin!!

  By the way a ka ngel pije per neve???

  Kissssssss!!

 19. #19
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: LAJMERIM PER MBLEDHJE NE DREJTORI!!!

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Alb-Angel\";p=\"10165
  Mbeshtes mendimin e kukulles!!

  Duhet te ishim lajmeruar me pare!! Mos po vjen era korrupsion ktu????? Vetem cunat ??Hmmmm,me hile!!

  Here tjeter na beni thirrje me heret ju sekretaria me drejtorin!!

  By the way a ka ngel pije per neve???

  Kissssssss!!
  Te na falni antare por mbledhja ishte shume urgjente se nuk eshte realizuar plani!

  Po ti i goce, vetem per te ngrene dhe per te pire do vije?

 20. #20

  Re: LAJMERIM PER MBLEDHJE NE DREJTORI!!!

  Kush eshte drejtori

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 8 123456 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Mbledhje Partie
  Nga Mona nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-02-2011, 04:19 PM
 2. Lajmerim Per Graden Mbreti Lojrave
  Nga Lirenti nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 04-01-2010, 02:46 PM
 3. Mbledhje nė ujė
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-10-2009, 05:36 PM
 4. Lajmėrim pėr anėtarėt e komunitetit Lirenti.com
  Nga kuklla nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 19-12-2008, 05:32 PM
 5. Pogradec, goditet me dru nė kokė drejtori i gjimnazit
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-12-2007, 07:18 PM