Pershėndtje


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e fatmirkoloshi
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  Kamza, Albania
  Postime
  2
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Muzikė Pershėndtje

  Receta Gatimi

  Pėr tė gjithė antarėt e forumit uroj suksese ne jėtė.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Pershendetje fatmirkoloshi dhe mir se erdhe ne forum shpresoj tja kalosh mir ketu

 3. #3
  i/e rregjistruar Maska e fatmirkoloshi
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  Kamza, Albania
  Postime
  2
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  uroj dhe per ju te jeni sa me mire dhe ta kaloni sa me mre

+ Pėrgjigju tek Diskutimi