Kush do tma uroj ditlindjen mua sot


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 19 prej 19
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Kush do tma uroj ditlindjen mua sot

  Receta Gatimi

  dershiron dikush tma uroj ditlindjen ehhehehehe

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  JO nuk deshiroj

  Gezuar ditlindje edhe 100 vjec ja kaofsh sa me mir !! 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  U befsh 100 vjece Donnaa dhe qofsh e lumtur gjithmone!


 4. #4
  AS 20% Maska e Mona
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Postime
  158
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Dona shum shum urime pėr ty , edhe 100 vite tė lumtura

 5. #5
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  11
  U befsh 1-shekullore dhe ia kalofsh sa me bukur sot...

 6. #6
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  Urime urime urime...gezuar ditelindjen! u befsh edhe 100 vjec! pac vec lumturi ne jete!

 7. #7
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  faleminderit te gjitheve

 8. #8
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ndoshta me vonese por edhe nga un ke urime te perzemerta per ditlindjen tuja, i befsh aq vite sa ti deshiron............

 9. #9
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  qdo gje e mir dhe pse vonohet pak ska gje hehehe faleminderit

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Tani un po pres me cfar do me qerasesh ?

 11. #11
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  edhe 100 donnaa pak me vonese por me mire vone se kurre

 12. #12
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  me qka do te deshiroje

  Majdi

 13. #13
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Me cfar te duash ti

 14. #14
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  me nga nje got ver

 15. #15
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  PO MIr me ver e lem pastaj po ku ?

 16. #16
  i/e rregjistruar 10% Maska e Sarah92
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Milky Way
  Postime
  39
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  U befsh 100 vjec

  Sa me shume , $ dhe ♥


 17. #17
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Faleminderit shummm Sarah92

 18. #18
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Me mire vone sesa kurre ...Gezuar dhe u befsh 100 vjeēe Donnaa

 19. #19
  i/e rregjistruar Maska e leo2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  3
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  gezuar tere jeten edhe 1000

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kush e gjen
  Nga labja nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 215
  Postimi i Fundit: 23-11-2015, 04:46 PM
 2. Gezuar Ditlindjen Shqiperi!
  Nga 3r1k0 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 09-12-2012, 11:11 PM
 3. Gezuar Ditlindjen ICEMAN
  Nga erinda nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 14-04-2012, 10:53 PM
 4. Gezuar Ditlindjen Presore !!
  Nga labja nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 13-03-2012, 11:25 AM