Urime per ditelindjen 3r1k0. Edhe 100!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Urime per ditelindjen 3r1k0. Edhe 100!

  Receta Gatimi

  Gezuar ditelindjen dhe sukse ne cdo fushe te jetes dhe tu realizofshin enderrat dhe deshirat. Kalofsh bukur dhe marrsh shume dhurata! 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  O 3r1k0. paska ditlindjen hajde dhe 100 vjec  po pres ftes un

 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  052608PattyBirthday6.jpg Urime 3r1k0 .ti gezosh edhe shum ditlindje tjera ......

 4. #4
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Emaus Majdi Erinna shume faleminderit per urimet tuaja
  Jeni te mrekullueshem

  Mund te beni porosine si e doni cocktail-n
  cocktail_cyclone.jpg

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Shum urime dhe 100 vite te tjera edhe pse em vones e bera urimin

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Urime 3r1k0, u befsh dhe 100 vjeē! Cik me vonese, por uroj tia kesh kaluar bukur!

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e Shaban Cakolli
  Anėtarėsimi
  Aug 2010
  Vendndodhja
  Gladbeck, Germany
  Postime
  142
  Reputacioni
  0
  urime shendet,fat dhe lumturi,rrofsh sa te duash

 8. #8
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Urime urime, Fat & Lumturi ne Jete

 9. #9
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Donnaa
  ReniX
  Shaban Cakolli
  iceman


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Urime ditelindjen!
  Nga ardona nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-09-2010, 08:09 AM
 2. Urime per ata qe sot festojne ditelindjen!
  Nga dDiana nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 11-05-2010, 04:54 PM
 3. Urime per Peniel - Gezuar Ditelindjen!!!
  Nga kuklla nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 29-04-2009, 07:59 PM
 4. Urime Penelit per Ditelindjen.
  Nga kuklla nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 28-04-2008, 03:59 PM
 5. Urime edhe Artii-t per ditelindjen!
  Nga daku323 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-08-2007, 07:03 PM