Krimi ne familje!....?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Krimi ne familje!....?

  Receta Gatimi

  Pershendetje!

  Cdo dite e me shume po shtohen krimet ne familje ne Shqiperi! Nuk kalon dite qe nuk lexon apo degjon se si burri vrau gruan,femije vetvriten,te rinj helmosin veten apo vetevriten nga menyra nga me te ndryshmet!

  Pse ndodhin kto gjera? Cfare i shtyn? A mund te themi me plot gojen se ne Shqiperi ska mbeshtetje per njerzit qe vuajne nga depresioni apo dhuna ne familje?

  Cfare mendoni ju ne lidhje me kto ngjarje??

 2. #2

  Re: Krimi ne familje!....?

  Kjo eshte teme aktuale ne Shqiperi qe ndodh cdo dite

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Krimi ne familje!....?

  Alb tashme vrasja ne familje eshte nje dukuri qe ndodh ne te gjithe boten me hapa te shpejte (per fat te keq), nuk ka dite qe ne mediat shqiptare , italiane dhe greke (te pakten keto ndjek une), te mos kete nje lajm vrasjeje. C'po ndodh valle, shoqeria njerezore eshte kthyer ne kriminele, cfare i shtyn? Nenat po vrasin femijet, burrat familjen, komshinjte njeri-tjetrin. O zot ndricoju mendjen njerezve dhe tregoju rrugen e drejte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Rreziqet ndaj objekteve bėrthamore nga krimi kibernetikė
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-10-2010, 06:10 PM
 2. Mosmarveshjet ne familje
  Nga kuklla nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 01-07-2009, 10:25 PM
 3. Shtohet dhuna ne familje
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-05-2009, 07:42 PM
 4. Formula pėr njė familje tė lumtur
  Nga Kliton nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-03-2009, 11:30 AM
 5. Ushtrimi i dhunės nė familje
  Nga Kliton nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 16-02-2009, 09:30 AM