LAKJA KA DITELINDJEN :)


Temė e Mbyllur
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 21
 1. #1

  LAKJA KA DITELINDJEN :)

  Receta Gatimi  EDHE 100 LAKE SHNET E PARE SE I KE QEF


  Nga ALTINI


 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: LAKJA KA DITELINDJEN :)

  Gezuar Lake dhe nga mua. 1000 vjet te lumtura me shendet dhe prane njerezve qe do.

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: LAKJA KA DITELINDJEN :)

  Gezuar Lake, x ty qofte gezimi, nga une te vjen urimi!!!

 4. #4
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: LAKJA KA DITELINDJEN :)

  http://www.youtube.com/watch?v=wgQVI7yWvRc

 5. #5
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: LAKJA KA DITELINDJEN :)

  Me ne fund e bera nje postim te hajrit!
  "LAKE, Edhe 100 nga Daku"

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: LAKJA KA DITELINDJEN :)

  LAKE O BOFSH AQ VJEC SA TE TE DOJE ZEMRA PAC FAT E LUMTURI NE JETE 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: LAKJA KA DITELINDJEN :)

  Dhe 100 Vjec Lake
  urime e lumturi kudo

 8. #8

  Re: LAKJA KA DITELINDJEN :)

  Lake te solla pijen e preferuar


 9. #9
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: LAKJA KA DITELINDJEN :)

  Pse, vdes lakja per cola, eee?

 10. #10

  Re: LAKJA KA DITELINDJEN :)

  Colen Lakja e perdor ne vend te droges

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: LAKJA KA DITELINDJEN :)

  Edhe 100 Lake e fat e mbaresi ne familje e kudo!

  Me respekt,
  Alb-Angel!!

 12. #12
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: LAKJA KA DITELINDJEN :)

  Bo bo, si me qen lakja njeshi mor vlla! Gjithe keto urime!

 13. #13
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: LAKJA KA DITELINDJEN :)

  Lake, tė uroj fat, paqe, gezim e harmoni nė familje dhe nė jetė!

  Edhe 100 vite tė tjerė me pak lodhje, mė shumė gėzime dhe mė shumė para!

 14. #14
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: LAKJA KA DITELINDJEN :)

  Wow sa special urimi i Emaus per Laken!!

 15. #15
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: LAKJA KA DITELINDJEN :)

  Po urimin tim e ke pare? Laken e kam shok te ngushte dhe me takonte!
  Kur e ke ditlindjen ti Albi?

 16. #16
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: LAKJA KA DITELINDJEN :)

  Nga viti tjeter Daku!!

  Te gjitha urimet ishin shume te bukura po Lakja nga qenka??

 17. #17
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: LAKJA KA DITELINDJEN :)

  Feston byrazeri, feston!

 18. #18
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Re: LAKJA KA DITELINDJEN :)

  Shume urime per ty.


  Te uroj cdo te mire ne jeten tende dhe ne familjen tende.
  ns

 19. #19
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: LAKJA KA DITELINDJEN :)

  Do ti bejme dhe nje dhurate Lakes per ditelindje

 20. #20
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: LAKJA KA DITELINDJEN :)

  C'ti bejme po mire e ke ti! Kujdes se nuk kenaqet me pak ai!

Temė e Mbyllur
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar ditelindjen
  Nga aliu nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 17-05-2011, 03:27 PM
 2. Urime ditelindjen!
  Nga ardona nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-09-2010, 08:09 AM
 3. Gėzuar Ditėlindjen...
  Nga Peniel nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-03-2009, 11:54 AM
 4. konti ka ditelindjen
  Nga kuklla nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-12-2007, 07:14 PM
 5. GEZUAR DITELINDJEN!!!!
  Nga carolina nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 05-11-2007, 12:00 AM