Nje Dhurate per Laken


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 15 prej 15
 1. #1
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Nje Dhurate per Laken

  Receta Gatimi

  Ne emer te bodrit drejtues te Urojme Gezuar Ditelindjen , Gezim dhe hare ne Familje.


  Dhurata qe kemi menduar per kete rast eshte grada VIP, kjo dhe si kampioni i lojrave.


  Caste te kendshme.

 2. #2
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Nje Dhurate per Laken

  Ah, Lakes i takon se vip eshte me ter mend!

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Nje Dhurate per Laken

  E mori dhe lakja nje grade, dhe me te kupen, URIME!

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Nje Dhurate per Laken

  E gezofsh graden e re Lake

 5. #5
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Nje Dhurate per Laken

  Kur ta shohe lakja do i ike truri!

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Re: Nje Dhurate per Laken

  Shume faleminderit per konsideraten.Jam shume i lumtur.Faleminderit Lirentit dhe ju qe me mbeshtetet

 7. #7

  Re: Nje Dhurate per Laken

  Lakja e ka marre graden Vip qe i vogel

 8. #8
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Nje Dhurate per Laken

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga LAKJA\";p=\"11185
  Shume faleminderit per konsideraten.Jam shume i lumtur.Faleminderit Lirentit dhe ju qe me mbeshtetet
  Pse, pa mbeshtetjen tone nuk do ja dilje??? Mire thote Altini. Ti VIP ke qene!

 9. #9
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Nje Dhurate per Laken

  ( u pa puna po pres dhe une nje dhurate)

 10. #10
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Nje Dhurate per Laken

  Ty vec me te bo super vip me ate sebep se s'ka ku me shku mo!

 11. #11

  Re: Nje Dhurate per Laken

  Kukullen ta bejme Miss

 12. #12
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Nje Dhurate per Laken

  e miss jam une o Altin,te te dergoj dhe foto po te duash

 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Nje Dhurate per Laken

  Urime Lake!


  E meriton


  Alb-Angel!!

 14. #14
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Re: Nje Dhurate per Laken

  Shume faleminderi Alb-Angel

 15. #15

  Re: Nje Dhurate per Laken

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga kuklla\";p=\"11223
  e miss jam une o Altin,te te dergoj dhe foto po te duash


Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Dhurate per Ditelindje!...
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 12-03-2012, 10:33 AM
 2. Parfumet, dhuratė pėr ditė tė shėnuara
  Nga vaaldr1n nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-03-2012, 03:45 PM
 3. ''Njė dhuratė pėr ditėlindjen''
  Nga MAJDI nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 10-12-2009, 10:18 AM
 4. Kam nje verejtje per LAKEN
  Nga EMAUS nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 28-05-2007, 04:45 PM