U bera teze :)


Temė e Mbyllur
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 21
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  U bera teze :)

  Receta Gatimi

  Une dje u bera teze, me lindi motra vajze

  Do vendos foto me vone, se nuk e kam pare akoma , pasdite do shkoj ta shoh

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: U bera teze :)

  te rroje, me jete te gjate e me shendet. ju gezofte zemrat dhe shtepite

 3. #3

  Re: U bera teze :)

  Me jet te gjate Do hajme petulla

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: U bera teze :)

  Fakeminderit kuklla dhe altin, po i hame edhe petullat ne vetem se jemi larg

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: U bera teze :)

  nuk pyesim per largesi

  ti rroj dhe me jete te gjate dhe te behet e bukur

 6. #6
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Re: U bera teze :)

  uuuu sa mire qe eshte vajze!!! ti rrije e me jete
  te gjate!!!!! urime urime urime

 7. #7
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: U bera teze :)

  Emaus! Te te rroje mbesa! Shpresoj te jene mire nene e bije!
  Urimet me te perzemerta nga une!

 8. #8
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: U bera teze :)

  Reni dhe Nerti, ju falenderoj per urimet

  Eshte e vockel fare 2 kg e 300 grame

 9. #9
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: U bera teze :)

  Mos ka lindur para kohe? Keshtu lindin vajzat! Nuk presin dot! Edhe e imja 3 jave para kohe lindi!

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: U bera teze :)

  Urime, te rroj, me jet te gjate, dhe fate!

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: U bera teze :)

  Urime Emaus!
  Te rroje sa malet dhe e lumtur mes familjes!!

 12. #12
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: U bera teze :)

  Ne fakt deri ne fund te muajit e kishte o daku dhe mbase.

  Vana dhe Albi ju falenderoj per urimet

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: U bera teze :)

  te te roje mbesa Emaus me jete te gjate te tilla gezime paci sa me shume ne familje.

 14. #14
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Re: U bera teze :)

  EMAUS me jete te gjate shyqyr qe te shpetoje dhe motra.Urime shyqyr qe jane mire.
  Do ta kesh mbesen me shenjen e viregjeresh si puna ime.

 15. #15
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: U bera teze :)

  Poligraf dhe Lakja, faleminderit per urimet dhe ne koket tuaja

 16. #16
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Re: U bera teze :)

  Emaus shume flm.Mire e ke mbesen ?

 17. #17
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: U bera teze :)

  Mire o Lake, neser del nga spitali

 18. #18
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Re: U bera teze :)

  EMAUS po emrin ja keni vendosur

 19. #19
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: U bera teze :)

  Motra e ka burrin grek, dhe atij i kane vdekur te dy prinderit, dhe keta e kane zakon qe u vene emrat e prinderve, keshtu qe do i vene emrin e masase se tij, Lake tani sme kujtohet emri, do ta pyes, se keta kane dhe ca emra te cuditshem..

 20. #20
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: U bera teze :)

  Ja dhe mbesa ime Elpiniki e ka emrin
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

Temė e Mbyllur
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Disa Foto te bera me Adobe Photoshop CS3
  Nga B|1n1 nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 12-03-2010, 06:02 PM
 2. Shiko cfare bera ne My Document
  Nga B|1n1 nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 12-03-2010, 05:45 PM
 3. Foto te bera nga qielli
  Nga Mima nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 01-06-2009, 09:58 PM
 4. JA ME NE FUND U BERA ANTAR I KETIJ FORUMI EDHE UNE
  Nga bledi1 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 28-12-2008, 06:17 PM