Te Trashegohesh KUKLLA! :)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 23
 1. #1

  Te Trashegohesh KUKLLA! :)

  Receta Gatimi

  [b][size=3] [color=red]Me Urimet Me Te Perzemerta!
  Te Uroj Nje Jete Te Lumtur, Dashuri, Paqe
  Dhe Femije Te Shendetshem (kur te doni vete).

  Te Trashegohesh! KUKULLA Mbaresi!

  Te Pershendes ALTIN *1A*

 2. #2
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Te Trashegohesh KUKLLA! :)

  Urimet me te sinqerta edhe nga ana ime!
  Ju uroj jete te lumtur dhe c'tju doje zemra!
  Te trashegoheni!


  Tani me falni mua se kam shume pune tek "Lokal Grupi"
  Ju puth te dyve! (Ciftin qe martohet)

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Te Trashegohesh KUKLLA! :)

  eshte shaka apo me te vertet po me ke?

  Urime Kullka, jete te lumtur

  Me trashegime


  Reni

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Re: Te Trashegohesh KUKLLA! :)

  Urimet me te sinqerta edhe nga ana ime!
  Ju uroj jete te lumtur dhe c'tju doje zemra!
  Te trashegoheni.
  Befshi qejf!

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Te Trashegohesh KUKLLA! :)

  Ore, do na thoni ju kush martohet e me ke martohet se na i hoqet trurin

  Ta dime te bejme dhuraten gati.

  Po ftesa skemi ne, keshtu martoheni cak-fak pa thene gje fare

 6. #6
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Te Trashegohesh KUKLLA! :)

  Po kuklla pra! Ftesen e kishe ne xhep ti! Te lokali ja kena kalu mire fare mrom!

 7. #7
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: Te Trashegohesh KUKLLA! :)

  ju falenderoj nga zemra. Faleminderit, Alton, daku,emaus, Reni, lake.

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Te Trashegohesh KUKLLA! :)

  Hey cfar lajmi?! Pse nuk na ftove mi Kukull.................. Nuk doje pak rremuje nga ne shoket forumista????

  P.s. Urime te perzemerta edhe nga une!

 9. #9

  Re: Te Trashegohesh KUKLLA! :)

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga kuklla\";p=\"11915
  ju falenderoj nga zemra. Faleminderit, Alton, daku,emaus, Reni, lake.
  Paska qene Kukulla ketu sa me shijoi e puthura

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Te Trashegohesh KUKLLA! :)

  Kuklla urime te trashegohesh me jete te lumtur. edhe nje bebush se shpejti.

 11. #11
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Te Trashegohesh KUKLLA! :)

  Kuklla te uroj ta shijosh martesen!

 12. #12
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Re: Te Trashegohesh KUKLLA! :)

  Kuklla si ndiehesh tani?

 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Te Trashegohesh KUKLLA! :)

  Urime kukulla dhe vec mbaresi me bashkshortin tuaj!

  U plakshi bashke!!

  Me respekt,
  Alb-Angel  p.s sorry per vonesen!!

 14. #14
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: Te Trashegohesh KUKLLA! :)

  faleminderit dhe njehere te gjitheve.

  (lake tani qe u ktheva, do shoh ne ka ndonje ndryshim )

 15. #15
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Te Trashegohesh KUKLLA! :)

  Mire se u ktheve Kuklla! Na kishte marre malli!

 16. #16
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: Te Trashegohesh KUKLLA! :)

  per dakun se e kish mare malli

 17. #17
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Re: Te Trashegohesh KUKLLA! :)

  Kuklla po pate ndonje ndryshim na thuaj

 18. #18
  i/e rregjistruar 20% Maska e argjiro
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  milano
  Postime
  108
  Reputacioni
  0

  Re: Te Trashegohesh KUKLLA! :)

  o kuklla po pse sna thirre mi ta tundinim icik??

 19. #19
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: Te Trashegohesh KUKLLA! :)

  Pak me vonese ...por me mire sesa kurre  Plot urime te bukura , trashegime dhe kaloni jete sa me te bukur

 20. #20
  i/e rregjistruar 10% Maska e sir_tiger
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  EARTH
  Postime
  24
  Reputacioni
  0

  Re: Te Trashegohesh KUKLLA! :)

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga elbasanllija\";p=\"14622
  Pak me vonese ...por me mire sesa kurre  Plot urime te bukura , trashegime dhe kaloni jete sa me te bukur


  Urimet me te sinqerta edhe nga ana ime!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Video kuklla gazmore per femije
  Nga EMAUS nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 20-11-2008, 11:41 AM
 2. TE TRASHEGOHESH LAKE
  Nga kuklla nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 06-08-2008, 08:33 AM
 3. Lokali i ri "GRUPI" pronare kuklla e Altini.
  Nga kuklla nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 61
  Postimi i Fundit: 05-01-2008, 02:17 PM