Bashkėpronari i West Hamit, David Sullivan, ka zbuluar se kosovari Valon Behrami dėshiron tė largohet nga Upton Park.
“Ne nuk kemi marrė ofertė pėr tė. Ai nuk dėshiron tė jetė kėtu, bashkėshortes sė tij nuk i pėlqen Londra, por ai na kushtoi 6 milionė funte dhe agjenti i tij fitoi mė shumė se 1 milionė pėr ta sjellė atė te West Hami”.

“Ai ėshtė lojtar i jashtėzakonshėm dhe jam i befasuar se pse nuk kemi marrė ende ndonjė ofertė”, tha Sullivan.