Edhe 100 per veten time


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 13 prej 13
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24

  Edhe 100 per veten time

  Receta Gatimi

  Sot kam ditlindjen do behem burr ...............

 2. #2
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  edhe 100 Majdi.................
  Po edhe ti ore sa i padurueshem qe qenke ........!!!!!!!!!
  Nuk prite dot qe te benin surprise gocat e forumit........??????????
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Hajde dhe 100,behu burr i mire te pakten dhe po te qeras me nje me qe eshte teper vap.

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Smile Gezuar Ditelindjen  Sa i shpejt vertet!

  Gezuar dhe 100 vjeē! Kalofsh bukur sot! dhe gjej ca ka tek kutija!

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Urime edhe 99 tjera te mira i befshe...

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Faleinderit te gjithve , Reni shum e bukur brenda mos eshte vall ...

  Freskohuni se eshte vap

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21  Edhe 100 tjera ...!

 8. #8
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Pak me vonese Majdi por me falet se nuk isha prezent

  Hajt u befsh sa te doje zemra , burre i mpbare dhe plot mbaresi ne jete . 9. #9
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Faleminderit MIMA

 10. #10
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e ardona
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  351
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Madji edhe une po te uroj me vonese, por besoj se me falet se nuk e kam ditur as une. Urime dhe me jete te lumtur!

 11. #11
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Faleminderit Ardona

 12. #12
  AS 20% Maska e Mona
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Postime
  158
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  E shikoj qe jam shum me vones por gjithsesi po te uroj shum shum urime dhe gėzuar ditėlindjen
  shum fat dhe sukses nė jetė

 13. #13
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Faleminderit Mona

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ne zemren time...
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 09-09-2012, 02:04 AM
 2. Si mund te kodoj IP time
  Nga peshkatari nė forum Gjuhėt e Programimit
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 24-06-2012, 12:48 AM
 3. Shkolle part-time??
  Nga andi_pg nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-08-2010, 03:06 PM
 4. Balotelli: E di tė ardhmen time
  Nga vaaldr1n nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-08-2010, 10:22 PM
 5. Me dinamit shkatėrrojnė bankėn, por edhe veten
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-09-2009, 06:49 PM