Urime per dy mbesat e mia!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 16 prej 16
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Urime per dy mbesat e mia!

  Receta Gatimi

  Uroj mbesen time "DEA" qe me date 1 Shtator mbushi 2 vjeē dhe po ne te njejten date i lindi motra e vogel "KRISTABEL"

  JETE te LUMTUR te dyjave! Ju puthi daja fooooorttttt!

 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Urim se qenke bere dy her dajo ,te rritet mbesa me prinder.

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Urime Reni sa bukur esht 2 ditlindje ne nje dit

  DHe shum emer i bukur

 4. #4
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Urime Reni. Me jete te gjate

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Urime Reno urime,i uroj mbesave jate sa me te gjate dhe te lumtur,shume interesante te dyja ne te njejten date,dhe te krenohen se kane se kane nje Daje te mrekullueshem,dhe anasjedhtas.

 6. #6
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Urime, urim dajos si dhe motres me familjen e saj Reni.
  Emer sh i bukur, i veēante
  Qofshin plot shendet dhe mbaresi !!!

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Faleminderit te gjitheve per urimet!

  Foto nga dita e pare fare!


 8. #8
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  haha sa e vocgel,hajde mer Daje hajde me dy mbesa tani besoj se DEA ka pasur per ditelindje dhuraten me te bukur qe mund te behej nje femije,nje moter.

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Flm!" Po e vertet, mori dhurat te bukur!

 10. #10
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Urime daja. Tė tė rrojė mbesa dhe me jetė tė gjatė. Dhe me ndonjė nip herės tjetėr.

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Flm shpresoj dhe nipi te vij, por ēik me vone, se me dy mbese nuk eshte e lehte ti mbash haha!

 12. #12
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Faleminderit te gjitheve per urimet!

  Foto nga dita e pare fare!

  Uuuuu te kecen e xemles se vockeeel, picirruke qenka dhe nje her me jete te gjate Dajo

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Flm shpresoj dhe nipi te vij, por ēik me vone, se me dy mbese nuk eshte e lehte ti mbash haha!
  Hahahahha epo daja vetem 2 duar ka ....lol 3 behen shume dhe do zihen kush ta mbaje vendin ....lol

 13. #13
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  urime dajo per mbeskat e bukura..dhe forca per ti mbajtur...hahahaaa..ju puci

 14. #14
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Nerti Lexo postimin
  urime dajo per mbeskat e bukura..dhe forca per ti mbajtur...hahahaaa..ju puci
  po po, ka bere aq palester daja sa per dy picirruke


  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
  Hahahahha epo daja vetem 2 duar ka ....lol 3 behen shume dhe do zihen kush ta mbaje vendin ....lol
  po dhe 1 djale e mban daja, por me pas sdi si do ja beje...

 15. #15
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  qyqja dajooopse c'pret ti??? apo e ke llafin per te tute ti???hahahhahaaa

 16. #16
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Nerti Lexo postimin
  qyqja dajooopse c'pret ti??? apo e ke llafin per te tute ti???hahahhahaaa
  jo jo, daja ska plane, por nipce e mbesa do

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Me kėtė ushqim nė shtatzėni rrezikoni edhe nipat e mbesat!
  Nga vaaldr1n nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-09-2012, 08:15 PM
 2. Pershendetje dhe urime
  Nga Donika Krassniqi nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 26-06-2011, 11:46 AM
 3. UrImE...UrImE.... ReNiX ... dhe 100 na u befsh
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 06-02-2011, 08:47 PM
 4. Urime Rovi!
  Nga Nerti nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 28-06-2008, 08:28 PM
 5. Urime
  Nga kenan nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-01-2007, 11:27 AM

Etiketat pėr kėtė Temė