Ndihme me instalim e Nero dhe progremeve te tjera


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1

  Ndihme me instalim e Nero dhe progremeve te tjera

  tung,si kish mundur dikush te me tregoj si te instaloj filen e neros apo ndonje programi tjeter kur esht ai i downlodum ne disa pjes.tash nese provoj te instaloj nga pjesa e par me lajmrohet se duhet te kem pjesen e dyt.un ja boj brows pjesen e dyt,por nuk ben .pra a mund kush te me ndihmoj.ne rastin konkret neron e kam danlodu me tre falla te ndara nga 100 megabajt ne win rar.tung

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  Mire se vjen Ramboo!

  ne radhe te pare ju ftoj te beni nje prezantim, keshtu mund te njihesh dhe me mire me anetaret e forumit.

  Sa per problemin ju keshilloj te shkarkoni dhe pjesen e dyte, normale, qe te vazhdoj instalimi. Mund ta shkarkoni aty ky keni marre pjeset e tjera. Gjithe te mirat. Por nqs nuk e gjeni, kerko ne forum per programin "Nero".

 3. #3
  pershendetje renix flm per mundin.por ,problemi tek un esht se un i kam downloudu progrmin e neros ne 3 pjes sepse ashtu ka qen fajlli.tash kur po ja boj setupin pjeses par,po nis e mavon po thot per me bo setupin duhet pjesa e dyt
  pe boj me brows po spe pranon po thot file is corrupted.po kjo pom ndodh edhe me filma si pi mar me shum pjes si o dawnloudi.nuk di sa kam qen i qart.flm .sidoqoft.

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  180
  Reputacioni
  10
  I nderuar rambo.Pėr tė bėrė instaliomin (nė kėtė rast tė nero) ma parė duhet tė kryeni ekstratimin e fajllave(pėr kėtė duhet tė keni instaluar WINRAR).pė tė kryer kėtė proēes klikoni me tė djathtėn e maosit mbi
  particionin e parė e nė tabelėn qė do tė hapet zgjidhni se ku dėshironi me e ekstratu e pa kėsaj (mbi opsionin qė zgjodhėt)kliko me tė majtėn e maosit e fillon ekstratimi duke marrė automatikisht edhe particionet e tjera.Pas kėsajbėn instalimin nga setap.Duhet tė keshė edhe serialin.Shpresoj tė kemė ndihmuar sado pak.

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  Shume mire e ke shpjeguar Jomina

  nqs ke probleme akoma me pjesen e dyte, mjafton te marresh kete file te neros ne temen qe ka postuar Kliton-

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  pershendetje edhe un dua ndimen e dikujt qe te me thote se si te instaloj nje loje sepse eshte type disc image file. loja eshte kjo. [PC Game-Full Ita]Call of Duty Black Ops-Skidrow. ju lutem me ndihmoni duke me treguar se si ta instaloj sepse nuk di te instaloj dhe skam instaluar asnje her kur e kam patur lojen ne kete format. nese mundeni te me ndihmonit dhe me imazhe do ishte me e thjeshte per mua, shum faleminderit.

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  Paolo,

  shkarko kete programin. http://www.disc-tools.com/download/daemon Instaloje, dhe do te dali 1 ikon e vogel tek Ora. Qe aty bej MOUNT dhe zgjidh ate file .ISO qe ke shkarkuar.

  Kerko ketu tek forumi, duhet te jete nje guide e detajuar.

  1- Si te hapesh nje file ISO
  2 -Vendos ISO ne nje DISK CD-DVD

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  shum faleminderit renix. me ke ndihmuar shum here per gjera qe nuk i bej dot vete dhe te jam shum mirnjohes. faleminderit dhe nje here

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  Me behet qefi qe e zgjidhet!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Problem me instalim te msn-s
  Nga Erdi nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 21-06-2010, 01:18 PM
 2. Per Nero 7
  Nga ymer01 nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-03-2010, 11:09 AM
 3. Instalim i nje faqeje apo nje template te gatshem?!
  Nga Eld4 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 04-04-2007, 02:19 AM