PėrShėnDeTJe! Mirė Se Ju GjeTa e Mirė Se Erdha!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1

  PėrShėnDeTJe! Mirė Se Ju GjeTa e Mirė Se Erdha!

  Receta Gatimi

  Pėrshėndetje! A Ka Dhe Pėr Mua Vendė Nė KėTė FoRuM !!

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Mire se vjen! Uroj te kalosh sa me bukur!

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Mire se erdhe...!

 4. #4
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Mire se erdhe Bl3R0 , kalofsh mire ne ket mes

 5. #5
  Faleminderit Tė Gjithve! Ju Kėrkoj Ndjes Se e Kam Pas Pc-n e Prishur :S ReSPeKTe !!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pershendetje dhe Mire se ju gjeta !
  Nga Alisaaa nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 15-07-2011, 10:01 PM
 2. Mirė se rrini dhe Mirė se ju Gjeta
  Nga RockStar nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 22-11-2010, 01:54 PM
 3. Mire se ju gjeta o njerez e mire se erdha ;)
  Nga Lapraks4ever nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 12-07-2009, 01:43 PM
 4. Mire se ju gjeta
  Nga ermela nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 08-03-2008, 10:47 PM
 5. Mire se ju gjeta
  Nga Disconnected nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 11-04-2007, 12:24 PM