Tani mund tė shkarkoni Windows Live Essentials 2011


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Post Tani mund tė shkarkoni Windows Live Essentials 2011

  Receta Gatimi


  Ėshtė bėrė rifreskimi i Windows Live app nga Microsoft, i cili ėshtė produkti i ri nga Microsoft i cili do tė ketė mjaft sukses, sepse ofron produkte tė cilat i kemi pritur deri mė tani.

  Live Essentials 2011 pėrfshinė njė asortiment tė programeve si Windows Live Mail, Messenger, Foto Galeri, dhe produktin e ri tė emėruar Windows Live Mesh Sync Mesh, produkte kėto tė cilat kanė bėrė njė pėrmirėsim tė madh tek Microsoft.

  Mesengger ka marrė ēmime tė ndryshme lidhur me kėtė integrim social tė fundit, Mesh ka ruajtur sinkronizimin e saj deri nė 5GB, dhe sigurisht qė jeni tė kėnaqur qė shtimi falas i Live Mail mundėson qasjen e saj nė desktopin tuaj nė llogarinė e Hotmail.

  E pra shkarkimi i linkut tė Windows Live Essentials 2001 ėshtė i drejtėpėrdrejtė, duke pėrfshirė edhe linqet qė instalohen jashtė linjės tė cilat janė zbuluar tashmė./pcworld.al


  Kujdes!!! Windows Live Essentials 2011 ka braktisur Sistemin Operativ Windows XP dhe poashtu ju duhet Vista SP2 (Service Pack 2) apo Windows 7 qe tė mund tė instaloni Windows Live Essentials 2011!

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Flm,eshte bere nje pune e mire me Windows Live Essentials 2011 nga Microsofti besoj,mua me pelqen shume.

  Ketu mund te shkarkoni Windows Live Essentials 2011 Offline Installers,edhe ne qoftese nuk keni Internet.

  Shkarko:Windows Live Essentials 2011 EN(Anglisht)

  Ne Qoftese Kerkoni Ndonje Gjuhe Tjeter Te "Windows Live Essentials 2011" Mjafton Ta Kerkoni,Dhe Do Te Vendoset Menjeher Per Shkarkim.Collage 2010.10.01 11.50.43.jpg

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  fLm per Offline Installer Kliton Edhe un e mora dje Windows Live Essentials 2011 n`laptop e instalova, pasiqe n`PC kam XP dhe kjo nuk eshte kompakt, n`laptop me pelqej shum Kam pas Beta Versionin me heret, por edhe ky i fundit nuk pat ndonje ndryshim t`madh, veqse qka mujta me vrejt une ke Windows Live Smesh, n`vend t`Windows Live Sync kur ishte Beta. Ma mer mendja se se shpejti do te duhet ta bejme upgrade edhe Windows-in, pasiqe shum programe nga Microsoft po i largohen XP-s.


  Per ata qe dojn ta instalojn Windows Live Essentials 2011 ne gjuhen qe deshironi, kliko ketu

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Me pelqen integrimi i Windows Live Essentials 2011 me rrjetet sociale!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Nga data 8 Prill ju nuk do tė mund t'a pėrdorni mė Windows Live Messenger
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-02-2013, 05:01 PM
 2. Windows Live Essentials 2011 Instaluesi Offline ne te gjitha gjuhet
  Nga vaaldr1n nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 14-04-2012, 02:29 PM
 3. Si te heqim Reklamen ne Windows Live Messenger 2011
  Nga ReniX nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 10-03-2011, 08:17 PM
 4. Windows Live Essentials 2011
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 21-08-2010, 03:31 PM
 5. Windows Live Messenger 2010 - Shkarko Tani
  Nga ReniX nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-04-2010, 07:16 PM