Faleminderit Stafit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e mimoza gjonaj
  Anėtarėsimi
  Sep 2010
  Postime
  20
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Faleminderit Stafit

  Receta Gatimi

  Falemderit per urimin stafi ketij forumi nuk ju falenderova dot dje se isha ne kosov per pune dhe nuk mu dha mundesia te hyj ne internet me respekt Mimoza Gjonaj

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Faleminderit per viziten Mimoza!

  Uroj te kaloni ēaste te kendshme argetimi, informimi etj!

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Je gjithmone e mirepritur Mimoza!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Falendero dike. Faleminderit...
  Nga argjiro nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 36
  Postimi i Fundit: 12-11-2013, 04:24 PM
 2. Lirenti.com 7 Vjeē! - Urime dhe Faleminderit!
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 09-12-2012, 11:42 AM
 3. Faleminderit!
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 07-03-2012, 05:35 PM
 4. Nje pershendetje te gjithe stafit dhe anetareve te ketij forumi
  Nga genti 76 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 31-08-2009, 04:05 PM