ALB-ANGEL JU BEN TE FALA


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  ALB-ANGEL JU BEN TE FALA

  Receta Gatimi

  Alb-Angel ju pershnedet dhe ju ben te fala te gjith grupit pa perjashtim.

  Ajo per momentin ndodhej jashte anglise ko edhe jeton, ka shkuar ne Irlande per pushime tek disa miq te saj.

  I uroj Alb-Angel pushime te mbara dhe te na kthehet sa me shpejt.

 2. #2
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: ALB-ANGEL JU BEN TE FALA

  Flm per pershendetjen! Na ka marre malli me te vertete! Albi eshte njesh!

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: ALB-ANGEL JU BEN TE FALA

  te fala per Alb-angel

  pushime te mbara

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Re: ALB-ANGEL JU BEN TE FALA

  Te fala te kete

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: ALB-ANGEL JU BEN TE FALA

  Te argetohet dhe per ne qe jemi ne pune!

 6. #6
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: ALB-ANGEL JU BEN TE FALA

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Insomnia\";p=\"12551
  Te argetohet dhe per ne qe jemi ne pune!

  Mire Albi, po ti ku ke humbur moj vajza?
  Te puth lali fort ty! Na ka marre malli! Ciao

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: ALB-ANGEL JU BEN TE FALA

  Te fala Albi, ja kalofsh mire

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: ALB-ANGEL JU BEN TE FALA

  [quote=daku323\";p=\"12565]
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga "Insomnia\";p=\"12551":nl9iat85
  Te argetohet dhe per ne qe jemi ne pune!

  Mire Albi, po ti ku ke humbur moj vajza?
  Te puth lali fort ty! Na ka marre malli! Ciao[/quote:nl9iat85]

  Ja une verdalle, e zen me pune, duhet te fitoj ndonje llotari qe me ne fund te mos bej gje!

  Puthje per te gjith forumistat qe aktivizohen!

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Interviste me Alb-Angel & Kukulla
  Nga Altin111 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 18-05-2012, 10:13 AM
 2. Angel iPhone Video Konvertues
  Nga Kliton nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 06-03-2009, 09:46 AM
 3. *** 120+4 Urime per ty “Alb-Angel”! ***
  Nga Insomnia nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 18-03-2008, 05:27 PM