Receta Gatimi

per nje person ne jeten tuaj qje ju ka ndryshuar jeten <3


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
  1. #1
    Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
    Anėtarėsimi
    Jul 2010
    Postime
    678
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    14

    per nje person ne jeten tuaj qje ju ka ndryshuar jeten <3

    KETU DO DOJA TE SHKRUANI PER NJE PERSON NE JETEN TUAJ QJE JU KA DHEN NJE MESIM & NUK DO TA HARRONI KURR
    Me kete tem dua te pershendes 1 shoqen time, "my best friend " se nuk dua te shkruaj emrin .
    "my best friend" u njohem per nje vit ne nje kurs , ajo ndryshon nga nxenesit e tjer sps ka lindur me probleme tek kembet dhe sado e ka jeten me te veshtir se ne ! Por eshte shum e zjuar dhe loz shum mir me fjalorin !!!!!
    une ate vit kisha rene shume psokologjikisht sps nuk kisha kaluar provimete e matures & u grindesha shum me familjen time (viti fundit per mua nuk ishte & aq i leht se kishim & shum racist ne klas & e shikoja jeten te zez )
    q ne diten e pare q e pash , me beri pershtypje dhe e admirova per kurajon e saj te vij ne shkoll sado qe per ate ishte shum e veshtir ...... keshtu me kalimin e kohes u bem shoqe
    Nuk kam pare njeri me te zjur se ajo , ta kthen pergjigjen ne cdo moment , te keshillon per cdo gje dhe ka te drejt , ka humor te vecant & me ben poezi <3 , & sa her loznim bixhoz na fitonte te gjithve !!!!
    ne kurs ishim 6 veta & vetem prej asaj ne u bashkuam shum me njri tjetrin por edhe me mesuesit , Per her te par kam par nje shoqeri te paster midis nxenes & mesues !!!!
    Kurajo edhe etja q ka "my best friend" per jeten , sado qje sa her del perjashta te gjith e shikojn sikur ka ardhur nga nje planet tjeter , AJO HEC PERPARA DHE I TREGON TE GJITHVE QJE UN JAM KJO QJE SHEF EDHE JAM NJESOJ ME JU <3 , SHOQERIA e ASAJ ME NDRYSHOJ KAQ SHUM SA FILLOVA DUKE E PAR JETEN ME TJETER NGJYR
    DESHA TE SHKRUAJ DHE TA PERSHENDES ! SE KJO SHOQE DO TE JET NJE NGA STACIONET ME RENDESISHME & NJERZORE NE JETEN TIME !
    KESHTU : NESE DUAM TE BEJME NJE JET SA ME TE MIRE , NE FILLIM DUHET TE KEMI DESHIR NE PER NJE JET TE TILL EDHE TE BESOJME TEK VETVETJA JONE ..... TE TJERAT VIJNE DHE SHKOJNE POR NE SA HER RREZOHEMI NE JET DUHET TE NGRIHEMI TE FILLOJME PRAP DUKE ECUR

  2. #2
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,359
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    36
    Me vjen mire qe ju ka ndodh prane dhe ju ka dhene kurajo! Shpesh here fale atyre qe na rrethojne ndihemi dhe fillojme prap duke ecur, pas periudhave jo te kendshme!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

  1. Pėrgjigje: 13
    Postimi i Fundit: 08-09-2015, 08:08 PM
  2. Ēfare urreni me shume ne jeten tuaj?
    Nga Kliton nė forum Chit Chat
    Pėrgjigje: 18
    Postimi i Fundit: 15-01-2013, 09:41 PM
  3. Zgjatini jetėn batėrisė sė laptopit tuaj
    Nga abdullah92 nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
    Pėrgjigje: 11
    Postimi i Fundit: 20-02-2012, 06:40 PM
  4. Si tė zgjasni jetėn e baterisė sė celularit tuaj
    Nga gjendar nė forum Smartphone
    Pėrgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 29-01-2011, 03:58 PM
  5. Shėndeti dhe lėngjet / Frute nė jetėn tuaj
    Nga Altin111 nė forum Trupi dhe Shėndeti
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 01-10-2007, 10:52 AM