Moderatore te rinj!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 45
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Moderatore te rinj!

  Receta Gatimi

  Ju njoftojme se anetari daku323 kalon Moderator ne forumet:

  Pershendetje dhe Urime

  Muzika

  Kinematografia

  Download Files


  Pune te mbare!

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Moderatore te rinj!

  Ju njoftojme gjithashtu se moderatori Altin111 kalon Moderator dhe ne forumet:

  Trupi dhe Shendeti

  Bukuri dhe Estetike


  Pune te mbare!

 3. #3
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Moderatore te rinj!

  Shume faleminderit Emaus, per besimin qe keni tek une!

 4. #4

  Re: Moderatore te rinj!

  Un bej detyren qe me jepet

  Flm

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Moderatore te rinj!

  Urime,urime,urime Daku dhe Altini!

  Te na nderoni me punen tuaj se jemi grup njeshi!!

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Moderatore te rinj!

  Bashkohet dhe kuklla ne bordin e moderatoreve

  Ne Hapesiren:
  Kulturė kombėtare

  dhe ne nėnforumet:
  Shiko mesazhin e fundit Si tė Gatuajm?
  Shiko mesazhin e fundit Letėrsia shqiptare
  Shiko mesazhin e fundit Historia Shqiptare
  Asnjė mesazh Elita kombėtare


  Pune te mbare te gjitheve

 7. #7
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Moderatore te rinj!

  Kukllaaaaaaaaa!!!!! Sa me behet qejfi!!!! Suksese!!!!

 8. #8
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Moderatore te rinj!

  FLM

 9. #9

  Re: Moderatore te rinj!


 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Moderatore te rinj!

  Urime kuklla

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Re: Moderatore te rinj!

  Kuklla suksese ne detyren e re

 12. #12

  Re: Moderatore te rinj!

  Propozoj qe Carolina te kaloje moderatore tek tema MUZIKA


  FLM

 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Re: Moderatore te rinj!

  Dhe une dakort jam.E ka me pasion i takon.

 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: Moderatore te rinj!

  Urimet e mia per te gjithe moderatoret e rinj...

 15. #15
  i/e rregjistruar 20% Maska e Nicole
  Anėtarėsimi
  Oct 2007
  Postime
  115
  Reputacioni
  12

  Re: Moderatore te rinj!

  Genti ti per ku e ke syrin ?

 16. #16
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: Moderatore te rinj!

  ne asnje vend por me pelqen te jap kontributin tim ne te gjitha forumet...........

 17. #17

  Re: Moderatore te rinj!

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga genti23\";p=\"16242
  ne asnje vend por me pelqen te jap kontributin tim ne te gjitha forumet...........
  Propozoj qe Genti23 te zere vendin tim si moderator

 18. #18
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: Moderatore te rinj!


 19. #19

  Re: Moderatore te rinj!

  Propozoj qe Carolina te kaloje moderatore tek tema:
  MUZIKA

  Propozoj qeGenti23 te kaloje moderator tek temat e mia:
  Sporti
  Trupi & Shėndeti
  Bukuri & Estetike

  Propozoj qe Alb-Angel te kaloje moderatore tek temat:
  Prezantohuni nė forum
  Pėrshendetje dhe Urime
  Romanca


  FLM *

 20. #20
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Moderatore te rinj!

  Urime Kuklla dhe urime per ato ne vazhdim

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Tregime nga shkrimtarė tė rinj
  Nga Mona nė forum Letėrsia shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 05-03-2013, 09:46 PM
 2. Kompjuterė tė rinj nga Fujitsu
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-01-2011, 04:26 PM
 3. [MOD] Moderatore tė rinj
  Nga ReniX nė forum Bashkėpuno, Propozoni Idet Tuaja
  Pėrgjigje: 59
  Postimi i Fundit: 24-11-2009, 06:14 PM