~|~Edhe 100 vite te tjera Poligrafiksi~|~


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  ~|~Edhe 100 vite te tjera Poligrafiksi~|~

  Receta Gatimi

  Sot ka ditelindjen Poligrafiksi dhe i uroj nga zemra edhe 100 vite te tjera!

  Suksese ne pune e ne jete.Lumturi e pare sa me shume!

  Tu plotesofshin deshirat dhe uroj te arrish atje ku deshiron zemra jote!!

 2. #2
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: ~|~Edhe 100 vite te tjera Poligrafiksi~|~

  Ooooo! Kolegu im!
  Hajde edhe 100 vllai! Duku nga lokali ta pime nje birre! Qeras une!

 3. #3

  Re: ~|~Edhe 100 vite te tjera Poligrafiksi~|~

  Edhe 100 Poligrafiksi  Poligrafiksi

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: ~|~Edhe 100 vite te tjera Poligrafiksi~|~

  Dhe 100 Vjec Poligraf, Urime dhe Mbaresi kudo!!!

  http://www.youtube.com/watch?v=97V8DcbDOOs


 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e argjiro
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  milano
  Postime
  108
  Reputacioni
  0

  Re: ~|~Edhe 100 vite te tjera Poligrafiksi~|~

  U BEFSH EDHE 100 VJEC POLIGRAFIKSI!!!

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: ~|~Edhe 100 vite te tjera Poligrafiksi~|~

  ju faleminderit te gjithve jeni vertet shume te mrekulluaeshem

  hajdeni nga lokali se qeras Daku
  ka ddy sebepe daku nje ditelondjen e kolegut dhe ate qe eshte bere moderator

  edhe njehere ju faleminderit te gjitheve gjithmon gezime dhe lumturi pac dhe ju ne familjet tuaja

 7. #7
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: ~|~Edhe 100 vite te tjera Poligrafiksi~|~

  gezuar poligrafisti dhe 100 te behesh

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: ~|~Edhe 100 vite te tjera Poligrafiksi~|~

  gezuar dhe me shum lumturi! Bofsh qef sonte!

 9. #9
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: ~|~Edhe 100 vite te tjera Poligrafiksi~|~

  Poligrafiks, Gezuar ditelindjen!

  Te uroj cdo te mire ne jete!

 10. #10
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Re: ~|~Edhe 100 vite te tjera Poligrafiksi~|~

  Edhe 100 te tjera. Kalofsh mire.  ns

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Re: ~|~Edhe 100 vite te tjera Poligrafiksi~|~

  Edhe sa te duash vete.befsh qejf sonte


 12. #12
  i/e rregjistruar 10% Maska e KLEA
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Postime
  49
  Reputacioni
  0

  Re: ~|~Edhe 100 vite te tjera Poligrafiksi~|~

  me vonese urimi..por me mire vone se kurre

  U BEFSH SA TE DUASH VETE...SHENDET E PARA ME SHUMICE

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: ~|~Edhe 100 vite te tjera Poligrafiksi~|~

  ju faleminderit shume jeni shume t mire

  gjithe te mirat edhe ju ne jete e kudo

 14. #14
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: ~|~Edhe 100 vite te tjera Poligrafiksi~|~

  Duam fotografi ne nga ditelindja

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Vista dhe Shtatėshi – Edhe 10 vite pėrkrahje
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-02-2012, 08:04 PM
 2. ~|~Poligrafiksi edhe 100 vite te tjera ~|~
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 14-10-2008, 07:02 PM
 3. "~Edhe 125 vite te tjera ReniX~"
  Nga Alb-Angel nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 13-02-2008, 05:40 PM